یادداشت به قلم:فردین پاکباز / استخدام فله ای کذب یا صحت ؟

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۹ ب.ظ
یادداشت به قلم:فردین پاکباز / استخدام فله ای کذب یا صحت ؟ ((مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین ترنم دنا است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.)) یادداشت به قلم:فردین پاکباز سی سخت عنوان یادداشت: استخدام فله ای کذب یا صحت ؟ به نام […]

((مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین ترنم دنا است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.))

photo_2016-12-08_01-15-08

یادداشت به قلم:فردین پاکباز سی سخت

عنوان یادداشت: استخدام فله ای کذب یا صحت ؟

به نام خدایی که خاک آفرید / کزان آن خاک انسان پاک آفرید 

سلام و درود بر مردمی از جنس خاک، مردم شریف و بزرگوار استان کهگیلویه و بویر احمد ، سلام بر نماینده منتخب مردم در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله ملک حسینی ، سلام بر نمایندگان منتخب مردم استان کهگیلویه و بویر احمد در مجلس شورای اسلامی و سلام بر استاندار محترم ،  هم استانی های عزیز  حتمأ شما هم از سایت های خبری خبر استخدام فله ای و بدون ضوابط چند اداره در استان را خوانده و یا از دیگران شنیده باشید . با توجه به اینکه در چند سال اخیر مشکل  بیکاری جوانان یکی از مشکلات عمده ی کشور و بالاخص استان کهگیلویه و بویر احمد بوده و هست و اگر به دقت بنگریم به این مورد خواهیم رسید که در اکثر خانواده ها و یا شاید در تمام خانواده های استان حداقل یک فرد تحصیل کرده با تحصیلات دانشگاهی وجود دارد که جویای کار در ادارت و دستگاهای دولتی می باشد اما همه شاهد هستیم که وضعیت اشتغال به چه صورت است ، در بحبوحه ی بیکاری و نبود شغل برای جوانان و افراد تحصیل کرده یک دفعه از یک سایت خبری این خبر به بیرون درج پیدا می کند که در چند اداره استان استخدام فله ای و بدون ضوابط قانونی صورت گرفته که این خبر مثل یک بمب ساعتی بین جوانان بالاخص جوانان تحصیل کرده ی جویای کار سر و صدا به پا می کند ، سخن کوتاه نمایم حق این جوانان تحصیل کرده و سایر جوانان جویای کار و همچنین خانواده های آنهاست که بدانند چرا باید چنین اتفاقی در بدنه ی ادارات استان  شکل بگیرد ، جناب آقای استاندار و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی امیدواریم پاسخ گوی هم استانی های تان باشید . اگر این اخبار کذب می باشد با مستندات و دلایل منطقی کذب بودن خبرها را بیان کنید و اما اگر خبرها صحت داشته باشد باید پاسخ گوی این مردم بزرگوار باشید  امیدواریم بدون محافظه کاری جبهه ی خود را نسبت به اینگونه استخدام ها در استان مشخص و پاسخ گوی سؤالات مردم در این زمینه باشید ، به حق است که در این مورد سکوت اختیار نکرده و هر چه سریعتر موضع خود را مشخص نمایید .

با تشکر  فردین پاکباز « از جوانان تحصیل کرده شهر سی سخت »

 1. زابلی   آذر ۱۸, ۱۳۹۵  

  درود بر آقای پاکباز مدافع حقوق مردم

 2. سی سختی   آذر ۱۸, ۱۳۹۵  

  درود بر آقای پاکباز ، آقایان لطفأ پاسخگو باشند 

 3. آصفی   آذر ۱۹, ۱۳۹۵  

  احسنت بر فردین عزیز

 4. رضا   آذر ۱۹, ۱۳۹۵  

  اداره برق و بهزیستی و شهرداری باید بررسی بشن .

 5. مخالف هدایت   آذر ۲۶, ۱۳۹۵  

  نگاهی به ۸ سال قبل بیندازیم استخدام هایی در بنیاد مسکن -حراستها -ارشاد -کمیته امداد -اداره کار -امور عشایر -پست -راه و شهرسازی -ادارات آب و برق و خصوصآ گل سرسبد ادارات هلال احمر
  / آیا این استخدامهای مدیران مطبوع هدایتخواه فله ای نبودند؟ آیا از حلقه جوانان حامی هدایتخواه کسی خارج از گود ادارات دولتی مشغول است؟ چرا سرتان را همچون کبک به زیر برف فرو برده و بنام استخدام های فله ای دارید غرض های شخصی و سیاسی و انتخاباتی را عقده میگشایید؟ آن موقع وجدانتان خواب بود یا قلمتان بی جوهر؟ یا شاید هم ترس عواقب انتقاد از اون نماینده و استاندار افتضاح و جناح رعب انگیزش زبان تان را در کام فرو بسته بود؟

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php