سر نخ بکارگیری غیر قانونی در دستگاههای دولتی این بار به راه و ترابری استان رسید

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۶ ب.ظ
سر نخ بکارگیری غیر قانونی در دستگاههای دولتی این بار به راه و ترابری استان رسید به نظر می آید داستان ادامه دار بکارگیری غیر قانونی نیروها در ادارات دولتی به این راحتی پایان پذیر نخواهد بود. به گزارش ترنم دنا،پس از افشای بکارگیری غیرقانونی نیرو در برخی از ادارات دولتی توسط رسانه های استان ،در دولت تدبیر امید،گویا اسامیی از تعدادی نیروی بکار گرفته در دولت قبل به فصلی نو […]

به نظر می آید داستان ادامه دار بکارگیری غیر قانونی نیروها در ادارات دولتی به این راحتی پایان پذیر نخواهد بود.

۶۸۹۵۳۱_۳۸۲به گزارش ترنم دنا،پس از افشای بکارگیری غیرقانونی نیرو در برخی از ادارات دولتی توسط رسانه های استان ،در دولت تدبیر امید،گویا اسامیی از تعدادی نیروی بکار گرفته در دولت قبل به فصلی نو ارسال گردیده است که آن رسانه دم از افشای آن زده است. 

بر اساس این گزارش فصلی نو نوشت:با ارسال اسامی ۲۱ نفر از کارکنان اداره کل راه و ترابری استان کهگیلویه و بویراحمد،توسط یک منبع موثق در سال نود، حقایق دیگری در این زمینه بر ملا شد. اسامی ارسال شده برای این پایگاه خبری شامل ،”الف-ش”-“الف-ف”-“الف-ر”-“س-م”-“س-آ،و”-“ع-غ”-“م-د”-“ع-الف”-“ج-ر”-“م-ع”-“الف-ف”-“ح-ح”-“م-الف”-“الف-ز”-“ب-پ”-“الف-ب”-“و-م”-“ن-الف” می باشند که مدرک تحصیلی آنان از پنجم ابتدایی تا لیسانس می باشد. از بین این نفرات ۲ نفر زن هستند که از مجموع کل این اسامی ۸ نفر از شهرستان بویراحمد،یک نفر از شهرستان دنا ،۴ نفر کهگیلویه،۱ نفر گچساران، دو نفر چرام ،یک نفر بهمئی ،یک نفر مارگون -دو نفر باشت می باشند. نفرات بکارگرفته در پست های راننده،آشپز،دفتر دار،کارشناس،نگهبان بکار گرفته شده اند که اسامی ذکر شده تنها بخشی از نیروهای بکارگرفته در آن سالها می باشد.

انتهای پیام/

  1. گلی   آذر ۳۰, ۱۳۹۵  

    من به عنوان لیسانس بیکار حلال نمی کنم و حقوقی که این افراد دریافت می کنن حلال نیست . ما رو عادت دادن شعار بدیم انرژی هسته ای حق مسلم ماست یعنی عدالت در سر کار رفتن حق مسلم ما نیست ؟ طرف هیچی سواد نداره سرکاره اونوقت من با این سوادم باید نشینم محله گل و بلبل نگاه کنم .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php