دستگیری سارق اسناد خودروی رئیس شورای شهر سی سخت توسط نیروی انتظامی دنا

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۲ ق.ظ
دستگیری سارق اسناد خودروی رئیس شورای شهر سی سخت توسط نیروی انتظامی دنا به گزارش ترنم دنا،سروان محرابی،مسوول روابط عمومی نیروی انتظامی شهرستان دنادر گفتگو با خبرنگار ترنم دنا خبر از دستگیری سارق خودروی رئیس شورای شهر سی سخت داد و اظهار کرد: در پی افزایش وقوع سرقت در شهر سی سخت، تلاش برای کشف سرقت‌ها و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.  وی در ادامه […]

%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%82-1به گزارش ترنم دنا،سروان محرابی،مسوول روابط عمومی نیروی انتظامی شهرستان دنادر گفتگو با خبرنگار ترنم دنا خبر از دستگیری سارق خودروی رئیس شورای شهر سی سخت داد و اظهار کرد: در پی افزایش وقوع سرقت در شهر سی سخت، تلاش برای کشف سرقت‌ها و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.  وی در ادامه افزود: ماموران نیروی انتظامی شهرستان دنا با تحقیقات گسترده و به کارگیری شگردهای پلیسی و تدبیر هوشیارانه فرماندهی محترم انتظامی دنا محل اختفای سارق  شناسایی گردید و در عملیاتی ویژه موفق به دستگیری سارق فوق که ساکن اقلید می باشد شدند. محرابی اظهار کرد: متهم در تحقیقات فنی پلیس اعتراف به دزدیدن اسناد و مدارک و همچنین مبلغی پول نقد از ماشین رئیس شورای شهر کردو بعد از اعتراف سارق،وی جهت مشخص گردیدن پاره ای از سوالات در بازداشت به سر می برد.

محرابی در پایان ضمن اشاره به هوشیاری دو تن از سربازان بومی منطقه جهت دستگیری سارق فوق اظهار کرد:زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان دنا سبب گردید که سارق فوق کمتر از ۴۸ ساعت به دام پلیس افتاده و دستگیر گردد.

انتهای پیام/

 1. هموطن   دی ۲, ۱۳۹۵  

  با تشکر از جناب سروان محرابی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دنا لازم است از متهم تحقیقات بعمل آید که انگیزه سرقت وخسارت از خودروی رئیس شورای سیسخت چه بوده ؟ 

 2. حسین   دی ۲, ۱۳۹۵  

  انگیزه اش دزدی بود

 3. بیخونی   دی ۲, ۱۳۹۵  

  بنازم سربازل بومی سیسخته .کارآگاهن سی خشون

 4. سهیلا   دی ۳, ۱۳۹۵  

  آقای جانی پور برای چی خبر مربوط به فنی و حرفه ای رو حذف کردین ؟ اگر واقعا دلسوز بانوان سی سختی هستین از عملکرد فنی و حرفه ای مدام گزارش تهیه کنید تا عملکرد ضعیف این اداره معلوم بشه . و همین طور عده ای از مربیان که سود خود را به سواد بانوان سی سخت ترجیح میدهند و مانع برگزاری بسیاری از کلاسا شده اند خودت احتمالا بدونی کی رو میگم که به خاطرش خبرو حذف کردی .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php