برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر سی سخت / زمان و مکان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۹ ب.ظ
برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر سی سخت / زمان و مکان  ‌فرمانداردنا درپیامی از عموم مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آوردند . به گزارش “ترنم دنا”  بهشتی روی فرماندار دنا با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم  شهرستان دنا روستاهای توابع ،مسئولین وکارکنان ادارات ونهاد ها برای شرکت درمراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آوردند.   […]

 ‌فرمانداردنا درپیامی از عموم مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آوردند .

به گزارش “ترنم دنا”  بهشتی روی فرماندار دنا با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم  شهرستان دنا روستاهای توابع ،مسئولین وکارکنان ادارات ونهاد ها برای شرکت درمراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آوردند.  

photo_2017-01-11_22-43-26

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.   

با کمال تاسف وتاثرفروان ودر ناباوری بهت انگیز ، یار دیرین و صدیق امام ره ،یاور وفادار رهبری ،مجاهد نستوه ،سنگ صبور انقلاب ،مخزن اسرار نظام ، و اسوه صلابت وشکیبائی ،تکیه گاه وملجاء دلسوخته گان و دلسوزان نظام ،حامی و مدافع خط راستین و تفکرات ناب امام(ره) و رهبری پس از عمری مبارزه و تلاش بی وقفه وخدمات بی نظیر و صادقانه وماندگار به ملکوت اعلا ء پیوست.    

از تحمل مرارت ها و زندان و شکنجه جلادان رژیم ستمشاهی تا نقش آفرینی در مقاطع حساس پس از انقلاب اسلامی وحضور در عالی ترین سطوح نظام در مجلس شورای اسلامی، جانشینی فرماندهی کل قوا، خدمت صادقانه وتلاش مستمر در طول دوران ریاست جمهوری ، حضور در ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ، مجلس خبرگان رهبری ، انجام کارهای بزرگ با تدبیری مثال زدنی و حراست عاشقانه از خط امام و رهبری ایشان را به استوانه نظام تبدیل کرده بود . اکنون این یاردیرین امام ورهبری از میان ما رفت و ملت شریف ایران را در فقدان خود مغموم کرده است.      

به همین مناسبت مراسم بزرگداشت ارتحال این عالم مجاهد و انقلابی نستوه در روز پنج شنبه مورخه۹۵/۱۰/۲۳   ساعت ۱۰صبح در محل مسجد جامع شهر  سی سخت  برگزار می گردد .لذا از عموم مردم ولایت مدار و انقلابی  شهرستان دنا برای شرکت در این مراسم معنوی  دعوت به عمل می آید. 

عباس بهشتی روی فرماندار دنا

مورخ ۲۲/۱۰/۹۵

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php