درخواست مردم از مسوولین/ مسوولین شهرستان دنا شرایط ادای احترام مردم را برای شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکوی تهران فراهم کنند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۵:۳۱ ق.ظ
درخواست مردم از مسوولین/ مسوولین شهرستان دنا شرایط ادای احترام مردم را برای شهادت آتش نشانان حادثه پلاسکوی تهران فراهم کنند از جان گذشتگی آتش نشانان در حادثه پلاسکو  نمونه ای دیگر از تجلی فرهنگ ایثار و شهادت  است و ملت ایران امروز داغدار قهرمانان و فرشتگان نجات خود که در حادثه پلاسکو جان خود را برای نجات جان مردم به خطر انداختند ، هستند. به گزارش “ترنم دنا”،  فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو تهران  یک بار […]

photo_2017-01-22_08-52-15از جان گذشتگی آتش نشانان در حادثه پلاسکو  نمونه ای دیگر از تجلی فرهنگ ایثار و شهادت  است و ملت ایران امروز داغدار قهرمانان و فرشتگان نجات خود که در حادثه پلاسکو جان خود را برای نجات جان مردم به خطر انداختند ، هستند.

به گزارش “ترنم دنا”،  فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو تهران  یک بار دیگر بر روح و جان هموطنان پنجه کشید و جمعی از خوبان و انسان های ارزشمند و فداکار را مجروح و برخی را متاسفانه به کام مرگ فرو برد.روزنامه های سراسری کشور در پی دو اتفاق شوک برانگیز(رحت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و شهادت آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسکوی تهران) در دی ماه سال ۱۳۹۵ این ماه را دی ماه تلخ نامیدند.

ادای احترام سراسری مردم در شهرهای مختلف ایران اسلامی و با روشن کردن شمع نسبت به جانباختگان حادثه پلاسکو ادای احترام کردند و با بازماندگان آنها ابراز همدردی نمودند تا سنگینی این غم بزرگ بر روی شانه های بازماندگان آن حماسه آفرینان برداشته شود و همه مردم جهان و ایران را در غم خود شریک بدانند.

ادای احترام جمعی از مردم شهرستان های استان کهگیلویه و بویر احمد حرکت ارزشمندی بود که یک بار دیگر فرهنگ این مردم غیور برای سایر مردم کشور  علنی گردیدو نشان داد مردم این سرزمین کهن همواره در  شادی و غم،کنار سایر مردم کشور خود هستند.

به گزارش “ترنم دنا”، انتظار میرود مردم و مسوولین شهرستان دنا نیز همراه با سایر مردم و مسوولین کشور شرایطی را فراهم آورند تا در یک حرکتی زیبا به یاد فداکاری آتش‌نشانانی که جان خود را در حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو تهران از دست دادند، شمعی روشن کنند و یاد شهدای این حادثه غمبار را گرامی بدارند.

انتهای پیام/

 

 1. این لینک را باز کنید مسئول ترنم د   بهمن ۳, ۱۳۹۵  

  http://www.isna.ir/news/95103019672/%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB%D9%87-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B9%D8%A8%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C

  روایت وزیر بهداشت از “آوار اندوه”:

  حادثه “پلاسکو” درس عبرتی باشد برای توجه به قانون و برخورد جدی با متخلفان

  وزیر بهداشت در واکنش به حادثه ریزش ساختمان پلاسکو، گفت: ای کاش فجایعی چنین تلخ و دردناک، مانند حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون، پیشگیری از تکرار حوادث و البته برخورد جدی‌تر با متخلفان.

  به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی با انتشار مطلبی با عنوان “آوار اندوه” در کانال تلگرامی خود نوشت:« فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو یک‌بار دیگر بر روح و جان هموطنان پنجه کشید و جمعی از خوبان و انسان‌های ارزشمند و فداکار را مجروح و برخی را متاسفانه به کام مرگ فرو برد. هنوز هم نمی‌دانیم چند نفر زیر آوار باقی مانده‌اند و آیا زنده هستند یا به شهادت رسیده‌اند و همین موضوع، آوار اندوه‌مان را سنگین‌تر می‌کند.

  وقتی شنیدم چندین بار در مورد ناامن بودن این ساختمان به مالکان اخطار داده‌اند، با خود گفتم، چه وقت می‌خواهیم باورکنیم رودربایستی‌ها و عدم قاطعیت در برابر متخلفان، مانع بزرگی در راه عملکرد صحیح مسئولان است و تا کی می‌خواهیم این مسیر را ادامه دهیم؟

  ای کاش فجایعی چنین تلخ و دردناک، مانند حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون، پیشگیری از تکرار حوادث و البته برخورد جدی‌تر با متخلفان.

  اینجانب ضمن آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، به خانواده جان باختگان تسلیت عرض می‌کنم؛ به‌ویژه آتش‌نشان‌های عزیز و ارجمندی که در لحظات سخت وقوع حوادث و بحران‌ها، همراه و همکار پرسنل اورژانس، مددکار و آرامبخش هموطنان هستند.

  از همکارانم در اورژانس و بیمارستان‌های مختلف نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم همه آنها که باید، در مورد نوسازی بیمارستان‌های فرسوده هم اقدامی اساسی انجام دهند و باور کنند، بیمارستان‌هایی که در بحران‌ها باید پناه آسیب دیدگان باشند، خود در معرض آسیب هستند.»

  انتهای پیام

 2. نجفی سیسخت   بهمن ۳, ۱۳۹۵  

  خواسته همه مردم هست واقعا سخت بود

 3. ناشناس   بهمن ۳, ۱۳۹۵  

  لطفا در خصوص دو نیروی راننده و خدماتی غیر بومی که جدیدا در تاممین اجتماعی سیسخت مشغول بکار شدن تحقیق شود . مگه ما تو این شهر کم جوان بیکار و راننده داریم؟

 4. مرجان   بهمن ۳, ۱۳۹۵  

  دلم برا خانواده هاشون میسوزه واقعا سخته به عقیده من گلزار شهدا خوبه پنجشنبه

 5. پاتاوه   بهمن ۴, ۱۳۹۵  

  وست گرامی چرا انحصارطلبی تامین اجتماعی دنا نه سی سیخت

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php