سکان دار جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا مشخص شد / تکیه جوان سی سختی بر کرسی فرهنگ و ارشاد دنا

تاریخ انتشار: شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۲ ب.ظ
سکان دار جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا مشخص شد / تکیه جوان سی سختی بر کرسی فرهنگ و ارشاد دنا طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا منصوب شد. به گزارش “ترنم دنا”، رضا دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد طی حکمی فرهاد ناصری (فرهادی) را به سمت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا منصوب […]

طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا منصوب شد.

zareie-sisakht-62به گزارش “ترنم دنا”، رضا دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد طی حکمی فرهاد ناصری (فرهادی) را به سمت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا منصوب کرد.

بر اساس این گزارش؛فرهاد ناصری دارای مدرک کارشناس ارشد جامعه شناسی و ۱۰ سال سابقه کاری،که سمت  قبلی وی کارشناس آگهی های مطبوعاتی و کانون تبلیغاتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

وی جانشین “جلیل بهشتی” از نیروهای اصلاح طلب دولت تدبیر و امید می‌شود که از دی ماه ۹۲ تاکنون این سمت را بر عهده داشته است.

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا  روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه ۹۵ ساعت ۱۰ صبح  با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد و محمدی رئیس دفتر نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا و  سایر مسوولین شهرستانی برگزار خواهد شد.

” بنا به این خبر مکان دقیق این مراسم تودیع و معارفه متعاقباً اعلام خواهد شد… “

انتهای پیام/

 1. دنای همیشه سر فراز   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  درود بر فرماندار محترم که نشان داد:
  ان کس که وعده داد عمل میکند و با ارزوی موفقیت و سربلندی برای جناب فرهاد ناصری

 2. گلواژه   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  تبریک میگم خدمت آقای ناصری الحق که به جا وشایسته هست

 3. دنا   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  با توجه به تواناییهای  علمی و فعالیتهای  فرهنگی و سابقه ی  درخشان  جناب آقای فرهاد  ناصری  وشناخت و اشراف بر زوایای فرهنگی سی سخت و شهرستان دنا  انتخاب  خوبی صورت گرفته ان شا الله که شاهد خدمات ایشان  مخصوصا  فعال شدن گروههای فرهنگی و هنری  اداره ارشاد شهرستان دنا باشیم  . از مسئولینی که در انتخاب خوب  ایشان  نقش داشته اند  تشکر  و قدر دانی داریم 

 4. سیدیاسرموسوی   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  تبریک میگیم خدمت جناب ناصری انشااله موفق باشن.

 5. سی سختی   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  جناب ناصری عزیز تبریک میگم

 6. سیسختی   بهمن ۹, ۱۳۹۵  

  در جواب دنای همیشه سرفراز بگیم که اتفاقا برعکس فکر میکنید. اتفاقا بچه های سیسخت با همت …. محترم دارن خط میخورن. 

 7. داریوش محسنی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۵  

  تبریک خدمت آقای ناصری که از جوانان خوب و پر تلاش شهرمان سی سخت می باشد.انشاالله موفق باشد.ما هم آرزوی موفقیت برای ایشان دارم

 8. سی سختی پور ارشاد   بهمن ۱۰, ۱۳۹۵  

  تبریک میگم خدمت جناب اقای فرهاد ناصری الحق که به جا وشایسته هست وبو ده انشا الله که موفق باشید

 9. دنا نشین   بهمن ۱۰, ۱۳۹۵  

  جناب میلاد طاهرپور، تو و امثال تو دلتونو به اینجور چیزا خوش نکنید سی سخت دیگه چیزی ازش نمانده این آقای نمایندتون تو مجلس معلوم نیست کی می خواد از خواب غفلت بیدار بشه .

 10. شکیبائی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۵  

  آرزوی موفقیت برای آقای ناصری و تمامی جوانان پرتلاش شهر سی سخت دارم /امیدوارم نشان دهید که جوانان سی سختی شایستگی مدیریت ادارات شهرستان را دارند و در مواقع قحطی رجال یادیاز این جوانان پرتلاش و شایسته و سالم وصادق هم بنمایند

 11. نصرتی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۵  

  انتخاب بجاو شایسته جناب اقای ناصری را به سمت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دنا خدمت مردم و خانواده ایشان تبریک عرض مینمایم به امید موفقیت و توفیق روزافزون ایشان در تمامی مراحل زندگی

 12. ناشناس   بهمن ۱۱, ۱۳۹۵  

  انشاء الله آقای ناصری بتوانند در راستای اشاعه فرهنگ ناب اسلامی وبومی تاثیر گذار باشند.وروزی شاهد مدیریت توانمند فرزندان سی سخت در عرصه های مختلف مدیریتی باشیم و خوب خواستن برای یکدیگر را خوب نشان داده و نشان بدهیم سی سختی ،سرسخت در را ههای سخت وپیروز میدان هاست.

 13. منوچهر   بهمن ۱۶, ۱۳۹۵  

  استفاده از اعتبار مردم سیسخت برای ابقای خود !! نباید به این راحتی بازی خورد ! ولی فرصت خوبیه برای ناصری عزیز تا اثبات کند خود وسی سخت را.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php