انتصاب رئیس جدید فرهنگ و ارشاد شهرستان دنا / خداحفظی بهشتی با آمدن ناصری کلید خورد / زمان و مکان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۵ ب.ظ
انتصاب رئیس جدید فرهنگ و ارشاد شهرستان دنا / خداحفظی بهشتی با آمدن ناصری کلید خورد / زمان و مکان مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنابرگزار میگردد. به گزارش “ترنم دنا”، این مراسم تودیع و معارفه، فردا  چهار شنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۵  راس ساعت ۱۰ صبح با حضور دهبانی پور،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد،معاونین و حراست اداره کل فرهنگ […]

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنابرگزار میگردد.

zareie-sisakht-62به گزارش “ترنم دنا”، این مراسم تودیع و معارفه، فردا  چهار شنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۵  راس ساعت ۱۰ صبح با حضور دهبانی پور،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد،معاونین و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان،بهشی روی فرماندار دنا،محمدی رئیس دفتر نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا و اعضای انجمن های فرهنگی و هنری ، هنرمندان و عموم علاقه متدان به فرهنگ و هنر… در سالن اجتماعات فرمانداری دنا برگزار می گردد .

در این مراسم تودیع و معارفه،جلیل بهشتی جای خود را به فرهاد ناصری می دهد تا یک نیروی جدید سکان یکی از مهمترین نهاد های فرهنگی شهرستان را برعهده بگیرد.

جلیل بهشتی در دوران اصلاحات و در زمان فرمانداری علی تاج امیری و عباس بهشتی روی فرماندار جدید دنا مدیریت این اداره را بر عهده داشت .

بر اساس این گزارش؛فرهاد ناصری دارای مدرک کارشناس ارشد جامعه شناسی و ۱۰ سال سابقه کاری،که سمت  قبلی وی کارشناس آگهی های مطبوعاتی و کانون تبلیغاتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد به عنوان رئیس جدید این اداره منصوب میگردد.وی از سوی طیف گسترده ای از هنرمندان جهت حضور در این منصب حمایت می شد.

انتهای پیام/

 1. ...........   بهمن ۱۲, ۱۳۹۵  

  اقای ناصری عزیز بدون شک از افرادی میباشد که صلاحیت این سمت را دارد ! خوش امدی به ریاست فرهاد ناصری عزیز

 2. فتح الله زابلی   بهمن ۱۲, ۱۳۹۵  

  به سلامتی و مبارکی انشالله که جناب ناصری  موفق و پیروز باشند.

 3. شکیبائی   بهمن ۱۲, ۱۳۹۵  

  جناب ناصری آرزوی موفقیت وسر بلندی دارم/ امید است با همت و تلاش و صادقانه خدمت کردن نشان دهید که جوانان این مرز و بوم هنوز هم توانمندتر هستند/ان شاء الله

 4. ببربنگال   بهمن ۱۲, ۱۳۹۵  

  تبریک به اقای ناصری وهمه مردم شهرسیسخت.خداراشکر که یه سیسختی دلسوز سکان دار اداره فرهنگ وارشاد شهرستان دناشد

 5. دنا   بهمن ۱۶, ۱۳۹۵  

  ضمن تبریک آرزوی موفقیت و پیروزی برای آقای ناصری دارم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php