کد خبر : 13583
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۵:۴۹
485 بازدید بازدید

در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه است / فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا همراه و همیار رسانه ها است

در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه است / فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا همراه و همیار رسانه ها است

جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا با مدیرا ن سایت های ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید . به گزارش “ترنم دنا”، جلسه ای با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا با سایت های خبری ترنم دنا و سفیر دنا در

جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا با مدیرا ن سایت های ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید .

به گزارش “ترنم دنا”، جلسه ای با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا با سایت های خبری ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید.در این نشست فرهاد ناصری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا  التزام به قانون و قانونمندی را وظیفه همه آحاد خصوصاً اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ها ارزیابی کرد و گفت : حوزه عریض و طویل فرهنگ و ارشاد اسلامی در عرصه اجتماعی از سویی و نظارت قانون بر فعالیت ها ی  آحاد جامعه خصوصا رفتار ، کردار و گفتار اهالی فرهنگ و هنر ایجاب می کند که پایبندی به قانون سرلوحه کارها و اعمال ما قرار گیرد.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا را مأوای روزنامه نگاران و حامی اصحاب رسانه دانست و گفت : رسانه ها رکن چهارم دموکراسی می باشند و فرهنگ نظارت و آگاهی بخشی و انتخاب صحیح از خطا وظیفه رسانه ها می باشد و ارشاد اسلامی دنا هم به خاطر  نهادینه شدن فرهنگ و آگاهی بخشی رسانه ها و روشنگری اجتماعی از متولیان امور رسانه و مطبوعات حمایت می کند و این حمایت را وظیفه خود می داند .

در این نشست مدیران مسوول سایت ها هم از نگرانی های خود از جمله عدم حمایت مسوولین را بیان نمودند و خواهان حمایت از رسانه ها و مطبوعات توسط نهادها ی دولتی و برخوردار شدند.

مدیران مسوول دو سایت خبری شهرستان دنا اشاره به جامعه بدون رسانه کردند و اظهار داشتند:در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه بوده،چرا که این رسانه ها هستند که خوبی ها و ضعف های یک جامعه،کشور،استان،شهر یا دستگاه های اداری و غیره را اطلاع،تحلیل و نقد می کنند.و حال مردم و مسوولین یک جامعه بدون رسانه را در نظر گرفته و خود تصمیم  بگیرند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا نیز در پایان بیان کرد:ارشاد اسلامی شهرستان دنا نیز همواره در کنار رسانه هایی که جز خدمت صادقانه و سعی بر تنویر افکار و نه تشویش را داشته باشند خواهد بود و مورد حمایت این نهاد فرهنگی اسلامی می باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php