در نشست رسانه های شهرستان دنا با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا عنوان شد:

در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه است / فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا همراه و همیار رسانه ها است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۵:۴۹ ق.ظ
در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه است / فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا همراه و همیار رسانه ها است جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا با مدیرا ن سایت های ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید . به گزارش “ترنم دنا”، جلسه ای با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا با سایت های خبری ترنم دنا و سفیر دنا در […]

جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا با مدیرا ن سایت های ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید .

به گزارش “ترنم دنا”، جلسه ای با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا با سایت های خبری ترنم دنا و سفیر دنا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید.در این نشست فرهاد ناصری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا  التزام به قانون و قانونمندی را وظیفه همه آحاد خصوصاً اهالی فرهنگ و هنر و رسانه ها ارزیابی کرد و گفت : حوزه عریض و طویل فرهنگ و ارشاد اسلامی در عرصه اجتماعی از سویی و نظارت قانون بر فعالیت ها ی  آحاد جامعه خصوصا رفتار ، کردار و گفتار اهالی فرهنگ و هنر ایجاب می کند که پایبندی به قانون سرلوحه کارها و اعمال ما قرار گیرد.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا را مأوای روزنامه نگاران و حامی اصحاب رسانه دانست و گفت : رسانه ها رکن چهارم دموکراسی می باشند و فرهنگ نظارت و آگاهی بخشی و انتخاب صحیح از خطا وظیفه رسانه ها می باشد و ارشاد اسلامی دنا هم به خاطر  نهادینه شدن فرهنگ و آگاهی بخشی رسانه ها و روشنگری اجتماعی از متولیان امور رسانه و مطبوعات حمایت می کند و این حمایت را وظیفه خود می داند .

در این نشست مدیران مسوول سایت ها هم از نگرانی های خود از جمله عدم حمایت مسوولین را بیان نمودند و خواهان حمایت از رسانه ها و مطبوعات توسط نهادها ی دولتی و برخوردار شدند.

مدیران مسوول دو سایت خبری شهرستان دنا اشاره به جامعه بدون رسانه کردند و اظهار داشتند:در جامعه مدرن امروزی عدم وجود رسانه یک فاجعه بوده،چرا که این رسانه ها هستند که خوبی ها و ضعف های یک جامعه،کشور،استان،شهر یا دستگاه های اداری و غیره را اطلاع،تحلیل و نقد می کنند.و حال مردم و مسوولین یک جامعه بدون رسانه را در نظر گرفته و خود تصمیم  بگیرند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا نیز در پایان بیان کرد:ارشاد اسلامی شهرستان دنا نیز همواره در کنار رسانه هایی که جز خدمت صادقانه و سعی بر تنویر افکار و نه تشویش را داشته باشند خواهد بود و مورد حمایت این نهاد فرهنگی اسلامی می باشند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php