فرماندار دنا اعلام کرد:

ثبت نام ۱۸۱ داوطلب شوراهای شهر و روستا در شهرستان دنا

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۲ ق.ظ
ثبت نام ۱۸۱ داوطلب شوراهای شهر و روستا در شهرستان دنا فرمانداردنا گفت : ۱۸۱نفر تاکنون در عضویت انتخابات شهر و روستا نامنویسی کرده اند به گزارش ” ترنم دنا”، عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا با حضور در ستاد انتخابات شهرستان از روند فعالیت ها و نحوه ثبت نام کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل مربوطه قرار گرفتند. رئیس […]

فرمانداردنا گفت : ۱۸۱نفر تاکنون در عضویت انتخابات شهر و روستا نامنویسی کرده اند
به گزارش ” ترنم دنا”، عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا با حضور در ستاد انتخابات شهرستان از روند فعالیت ها و نحوه ثبت نام کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل مربوطه قرار گرفتند.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات دنا در حاشیه این دیدار، استقبال کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان بخش مرکزی دنا و پاتاوه را خوب توصیف کرد و از روند ثبت نام کاندیداها و پاسخگویی کارشناسان در ستاد انتخابات اظهار رضایت نمود.
فرماندار دنا در ادامه اظهار داشت و گفت:در چهارمین روز از ثبت نام شوراهها در شهر سی سخت ۶نفر در شهر پاتاوه ۲۰نفر،بخش مرکزی دنا ۳۸ نفر و در بخش پاتاوه ۱۴۰ نفر که در مجموع تا روز چهارم ۱۸۱ نفر برای عضویت شوراهای اسلامی روستاها نامنویسی نموده اند.

انتهای پیام/

  1. شهرمن سی سخت   فروردین ۳, ۱۳۹۶  

    خوشحالیم که اقای طاهری پورامسال ثبت نام کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php