دکتر صدرالله محرابی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:

آیین کلنگ زنی بیمارستان سی سخت در آینده نزدیک

تاریخ انتشار: جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۶ ب.ظ
آیین کلنگ زنی بیمارستان سی سخت در آینده نزدیک به گزارش “ترنم دنا”،دکتر صدرالله محرابی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد طی بیاناتی پیش از خطبه های نماز جمعه سی سخت خبر از کلنگ زنی بیمارستان سی سخت در اردیبهشت ماه امسال داد و گفت:طی اقدامات صورت گرفته توسط مردم  سی سخت و مسوولین آیین کلنگ زنی  این بیمارستان در […]

به گزارش “ترنم دنا”،دکتر صدرالله محرابی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد طی بیاناتی پیش از خطبه های نماز جمعه سی سخت خبر از کلنگ زنی بیمارستان سی سخت در اردیبهشت ماه امسال داد و گفت:طی اقدامات صورت گرفته توسط مردم  سی سخت و مسوولین آیین کلنگ زنی  این بیمارستان در اردیبهشت ماه ۹۶ استارت زده می شود.
بنا به این گزارش در سالهای گذشته  اقدامات و نامه نگاری هایی نیز از طرف حجت السلام مصباح نژاد،امام جمعه شهر سی سخت با وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید جهت ساخت این بیمارستان در شهر سی سخت نیز صورت گرفته بود.
انتهای پیام/

 1. علی   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶  

  با سلام و تقدیر و سپاس فراوان از تلاشهای بی شائبه دکتر محرابی عزیز به همراه دکتر وفایی و اعضای محترم شورا و علط الخصوص مهندس محرابی که برای توسعه شهر خود ار هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی ورزند . خداوتد همیشه پشت پناهتان

 2. دکتر سی سختی   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶  

  سلام و تشکر از آقای دکتر محرابی
  خبر خوش کلنگ زنی بیمارستان سی سخت ، و چند روز پیش هم خبر خوش تونل و پل بزرگ جاده یاسوج به سی سخت آنهم با عاملیت آقای مهندس شفیع رحیم نوید بخش سال خوبی برای شهرمان خواهد بود .

 3. طاهرپور...رامین   اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶  

  با سلام جای تشکروقدررانی فراوان دارد از عزیزان تحصیلی کرده ای همچون دکترمهرابی.دکتریزدانپناه.دکتروفایی.و بقیه دوستان.به این علت که قرارشده در شهرستان دنا ۲ بیمارستان کلنگ زنی بشه.وخداییش عدالت هم همین بود.

 4. دنای بزرگ   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶  

  دست یکایک عزیزان شورای شهر و مسئولینی که زحمت کشیدند درد نکنه و دست یکایکاتان رو میبوسم.

 5. سی سختی   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶  

  ای ول به هونی ریس، اقایان مهندس و دکتر محرابی (ها)، رحیم پور، زابلی، نیک اقبال (ها) و همه هونی ریس. بنازمتون با عرضیل.

 6. چاووش   اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶  

  بزگترین مشکل بیمارستان ها تامین نیرو است که خدا راشکر ازاین نظر باتوجه به وجود متخصصین در همه رده های پزشکی در سی سخت نگران نیستیم اما تحقق این امر مطالبه گری بیشتر مسئولین وهمشهریان را میطلبد .عرض خسته نباشید به دکتر محرابی.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php