رئیس ستاد دکتر روحانی در دنا خبر داد

برگزاری جشن بزرگ دوباره ایران در شهر سی سخت+جزئیات خبر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۷ ق.ظ
برگزاری جشن بزرگ دوباره ایران در شهر سی سخت+جزئیات خبر رییس ستاد روحانی در شهرستان دنا گفت: مشارکت عظیم مردم همه را غافلگیر کرد و این نشان‌دهنده هوشیاری و وقت شناسی مردم است که احساس کردند باید به صحنه بیایند و پشتوانه جدیدی را برای جمهوری اسلامی به ثبت برسانند.   به گزارش ” ترنم دنا “، وی با بیان اینکه مردم فراتر از تمام نظرسنجی […]

رییس ستاد روحانی در شهرستان دنا گفت: مشارکت عظیم مردم همه را غافلگیر کرد و این نشان‌دهنده هوشیاری و وقت شناسی مردم است که احساس کردند باید به صحنه بیایند و پشتوانه جدیدی را برای جمهوری اسلامی به ثبت برسانند.

 

به گزارش ” ترنم دنا “، وی با بیان اینکه مردم فراتر از تمام نظرسنجی ها و پیش بینی‌ها عمل کردند، تصریح کرد: از هواداران دکتر روحانی تقاضا داریم همانطور که در رای گیری پشتوانه‌ای برای ایران و ایشان بودند، در طول چهارسال آینده هم مجددا پشتیبان دولت باشند تا دولت بهتر از گذشته بتواند به برنامه‌ها و وعده‌هایی که داده عمل کند.

 

سیامک شفایی اظهار کرد: پس از هماهنگی های لازم، امروز سه شنبه ۲ خرداد ۹۶ جشن پیروزی دوباره ایران با سخنرانی دکتر فرید مرادیان عضو انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور همراه با موسیقی زنده در تپه تاریخی قلات شهر سی سخت راس ساعت ۱۷ عصر برگزار خواهد شد.

 

وی ضمن دعوت از مردم فهیم شهرستان دنا و شهر سی سخت در این جشن باشکوه خاطرنشان کرد:از تمامی مسئولین برگزارکننده انتخابات اعم از مسئولین اجرایی، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که انتخابات را در فضایی آرام و در امنیت کامل برگزار کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم و همه مردم و عزیزان را به این جشن بزرگ دعوت میکنیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php