مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا خبر داد:

توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در شهرستان دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۸ ق.ظ
توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در شهرستان دنا + تصاویر مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا  از اولین مرحله توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در سال ۹۶ شهرستان دنا خبر داد. به گزارش“ترنم دنا”،  غلامحسن آراسته افزود: به منظور حمایت از زنان نیازمند باردار و شیرده روستایی، بنیاد علوی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری ۷۵ سبد کالا ارسال و توزیع شد. […]

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا  از اولین مرحله توزیع سبد غذایی حمایتی مادران باردار و شیرده در سال ۹۶ شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش“ترنم دنا”،  غلامحسن آراسته افزود: به منظور حمایت از زنان نیازمند باردار و شیرده روستایی، بنیاد علوی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری ۷۵ سبد کالا ارسال و توزیع شد.

وی هدف از اجرای این برنامه ارتقاء سطح سلامت تغذیه ای زنان باردار و شیرده عنوان کرد و گفت: در این طرح، مراکز بهداشتی درمانی، مادران باردار نیازمند را شناسایی و برای دریافت کالا به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا معرفی می کند.

آراسته یادآور شد: این سبد حمایتی متشکل از تمام گروه های غذایی شامل ۱۶ قلم کالا از جمله برنج، مرغ، روغن، پنیر، عسل، خرما، کنسرو ماهی، سویا و حبوبات است.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php