اعتراض شدید هواداران سید باقر موسوی نسبت به انتخاب دکتر محمد بهرامی برای گزینه اصلاح طلبان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۲۱:۴۰ ب.ظ
اعتراض شدید هواداران سید باقر موسوی نسبت به انتخاب دکتر محمد بهرامی برای گزینه اصلاح طلبان پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا پس از اعلام نام دکتر محمد بهرامی به عنوان گزینه مجمع اطلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا، انتقادها از این انتخاب شروع شده است تا جایی که بعد از این انتخاب تشنج قویی در میان هواداران منتظر سید باقر موسوی ایچاد شد. به گزارش ترنم دنا؛ لحظاتی پس از […]

پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا

پس از اعلام نام دکتر محمد بهرامی به عنوان گزینه مجمع اطلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا، انتقادها از این انتخاب شروع شده است تا جایی که بعد از این انتخاب تشنج قویی در میان هواداران منتظر سید باقر موسوی ایچاد شد.
به گزارش ترنم دنا؛ لحظاتی پس از این انتخاب، شورای شعبه و ستاد انتخابات حزب ندای ایرانیان با انتشار بیانیه ای ضمن انتقاد شدید از این انتخاب آن را اشتباه استراتژیک دانست.چرا که مخاطبان سید باقر موسوی هنوز امیدوار به تایید سید اصلاحات خود می باشند.

لحظاتی بعد نیز کانال رسمی سید باقر موسوی در تلگرام و همچنین کانال تلگرامی یاران سیدباقر موسوی در واکنش به انتخاب بهرامی مطالبی را منتشر کردند که حکایت از نارضایتی از این انتخاب داشت.

انتهای پیام/

مستندات:

۱۲۳۲۳۲۳۲۱ ۲۳۴۳۲۴۴۳۲

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php