کد خبر : 16482
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
2,370 بازدید بازدید

حمله به شهردار سی سخت کلید خورد / رایزنی برای تصاحب کرسی شهرداری سی سخت

حمله به شهردار سی سخت کلید خورد / رایزنی برای تصاحب کرسی شهرداری سی سخت

خبرها گویای تلاش برای تصاحب کرسی شهرداری سی سخت می باشد. به گزارش “ترنم دنا”، بعد از انتشار خبر اولین نشست اعضای شورای شهر سی سخت با نماینده بویر احمد و دنا حملات مخالفین شهردار و و نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی شروع گردید تا جایی که  بعد از ارسال

خبرها گویای تلاش برای تصاحب کرسی شهرداری سی سخت می باشد.

به گزارش “ترنم دنا”، بعد از انتشار خبر اولین نشست اعضای شورای شهر سی سخت با نماینده بویر احمد و دنا حملات مخالفین شهردار و و نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی شروع گردید تا جایی که  بعد از ارسال بیش از ۲۰ کامنت مخرب به پورتال مدیریت اوج بد اخلاقی ها نسبت به شهردار سی سخت و نماینده بویر احمد و دنا صورت گرفت.

اگرچه این نشست به درخواست خود اعضای شورای پنجم شهر سی سخت صورت گرفت اما مخالفان زارعی و شهردار سی سخت این نشست را سیاسی و تلاش برای ابقای محمد حسینی به عنوان شهردار منتخب شورای پنجم گمانه زده اند.

آیا محمد حسینی برای ابقای خود تلاش میکند؟

اینکه شهردار فعلی سی سخت منتخب شورای پنجم شهر سی سخت باشد یا نه را خود اعضا دانسته و طبق آخرین خبرهای دریافتی از بعضی از اعضای منتخب شورای پنجم هنوز تصمیمی برای ماندن یا نماندن محمد حسینی گرفته نشده است و تا شروع به کار شورای پنجم قرار نیست تصمیمی گرفته شود و اینکه محمد حسینی در تکاپوی ابقای خود باشد نیز ادعایی پوچ از سوی مخالفان وی می باشد چرا که او نیز پیشتر این ادعا ها را رد کرده بود و خاستگاه این ادعا ها را مخالفان خود دانست.

آیا زارعی در اندیشه سیاسی کردن شهرداری سی سخت است؟

در بیشتر کامنت های ارسالی زارعی و لیدرهای زارعی متهم به سیاسی کردن شهرداری سی سخت برای رسیدن به اهداف خود یا همان حکومت بر شهرداری سی سخت گردیده اند و این دومین تحلیل وارون مخالفان می باشد که مدعی گردیده اند،چرا که زارعی در همان جلسه عنوان کرده بود که انتخابات شورای شهر سی سخت و شهردار آن هیچگاه گرفتاربازی های سیاسی نگردیده است و این نتیجه فرهنگ بالای مردم این شهر است.حال باید پرسید آیا کسی که ادعای چنین تفکری را دارد سعی در مصادره شهرداری سی سخت را در ذهن دارد؟

اوج ادعاهای مخالفین شهردار از چه زمانی کلید خورد؟

ابراز رضایت نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از محمد حسینی در نطق های قبل از انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت ۹۶ خود و در روز نشست با اعضای شورای پنجم سی سخت سبب گردید تا مخالفان شهردار سی سخت اینگونه تصور کنند که زارعی برای ابقای محمد حسینی تلاش میکند و این تعریف و تمجید ها صرفاًَ  چراغ سبزی است از سوی وی برای محمد حسینی و جلب نظر ۵ گزینه شورای شهر سی سخت.در صورتی که منظور زارعی از این همه تعریف و تمجید تنها اعلام رضایتش به عنوان نماینده مردم سی سخت از شهردار شهرشان جهت وصول مطالبات شهرداری در تهران و استان بوده و این امر طبیعی می باشد.

رایزنی برای تصاحب کرسی شهرداری

آخرین خبرهای رسیده به این رسانه گویای این است که تلاش برای تغییر شهردار فعلی و تصاحب صندلی شهرداری سی سخت از سوی عده انگشت شماری در حال انجام است و رایزنی هایی نیز صورت گرفته است و این در حالی است که اعضای منتخب مردم در شورای پنجم شهر سی سخت از این جریان بی اطلاع هستند.حال باید از این عده معدود سوال کرد که هدفشان برای تصاحب کرسی شهرداری سی سخت خدمت است یا حکومت بر ویرانه ای که اگر بگذارند قرار است آباد گردد!

چرایی های عدم انتشار کامنت ها از سوی ترنم دنا

یقین داریم نقد اگر منصفانه باشد و با هویت چرا انتشار آن را منع کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 51 در انتظار بررسی : 23 انتشار یافته : ۲۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶

زارعی کارکرد محمد حسینی رو تو این مدت دیده و وظیفه داشته که واقعیتها رو برای شورایی که به استقبالش رفتن بگه.بخاطر همین‌کارکرد هم حمایتش رو از شهرداری سی سخت بشرط موندن محمد حسینی عنوان کرده.

تاج ملک یاسوج چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲

از زمانی مهتدس رهنما از شهر سی سخت رخت بر بست ورفت یادش بخیر راهش گل باران فضای خوب شهری بلوار پرازگل وچمن شهری هم رخت بر بست ورفت نمونه فلکه روبروی دانشگاه پیام نور سی سخت وبلوارهای جامانده از مهندس رهنما که داشت سی سخت را به شهری که شایسته شهروندش و گردشگری باشد بسازد که قدرش را نه شهروندانش دانستتد نه مسئولین استانی دانستندبا افتخار رفت وشهررا رها کرد وشهر شد پراز خارو خاشاک وشهرداری هم شد پراز طلبکاری کارگران رفتگران وصندوقش هم شد پراز گردوخاگ

ناشناس چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳

اصل بدهکاری از زمان همون ر…. که راهش پرگل باد شروع شد.خبر نداری از همون کارگرای بیچاره بپرس.

سی سختی پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲

ولا تا جایی که ما و همی کارگرل شهرداری پرسیمه ایگون بهتر رهنما نیسه که نیسه ـ

سجادحسینی.. چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴

این نشست بی شک دستاوردهای خوبی جهت پیگیری مسائل اینده خواهدداشت..شورای کنونی باید قدرت رایزنی های خودرابانماینده محترم ازهم اکنون درحد معقولی داشته و استمرار چنین اقدامی میتواند زمینه های همکاری همه جانبه ازسوی مسئولین وبالاخص نماینده محترم رامیسرگرداند..امروزهمه اقشارمردمی وبالاخص کسانی که درشوراهای سابق بوده اند وچه کسانی که درعرصه انتخابات شورا به عنوان کاندیدا حضورداشته اند انتظار می رود جهت پیشرفت وآبادانی باروحیه تعامل بامجموعه شورای منتخب که درآینده نزدیک درعرصه تصمیم گیری هستند همراهی و همکاری لازم رو داشته باشند.درپایان اززحمات شورای سابق تقدیرو تشکربه عمل می آوریم.

حسین چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳

اتفاقا ما دیدیم که شهردار قبلی مقابل نماینده بود و نتونست نماینده و مسئولین دیگه رو با خودش همراه کنه برای جذب بودجه که نهایتش شد اوضاع وخیم شهرداری و اعتصاب کارکنان برای شش مواه متوالی حقوق نگرفتن و نهایت هم استعفا. اگر شورا عاقل بون باید وه نظر نماینده سی انتخاب شهردار اهمیت بدن. نماینده اگر هدایت خواه هم بی و شورا یه دست اصلاح طلب باز عقل حکم ایکرد من ای شرایط یکی وه لیدرل هدایت خواهه بلن شهردار چون باید نماینده سی شهرداری بودجه جذب کنه

حسین چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱

اتفاقا اگر زارع سی ابقای محمدحسینی تلاش ایکنه باید وه دید مثبت سیلش کنیم. یعنی محمدحسینی تونسته چنان نظر نماینده را جذب کنه که فردا هم از همین ارتباط استفاده کنه.

ناشناس چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰

نگاه کنید خیلیا میان از رو تعصب حرف میزنند .باید قبول داشت ک وقتی نمابنده میگه محمد حسینی خوبه یعنی اینکه میتونه ب ای اقاکمک کنه .اگر فردا ای شورا ک اکثرا اصول گرا ی شهرادر اصول گرایو گذاشتن سر کار مطمعن باشن ک زارع کمکی بهشون نمیکنه و وضع از اینی ک هستم بدتر میشود .پس بزارید تا ای شهر اباد بشه تورو خدا از ای کارا نکید .هر کس ک رای نداده زارع بلند بشه بگه محمد حسینی طرفدار زارع باید بره کنار نکنید از ای کارا برید از کارکنان شهرداری سوال کنید ببینم از شهردار راضین یا ن

شهروند چهارشنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷

خداخیرش بده مهندس رهنما را
بعداز ایشان دیگر این شهر پا نگرفت

کارشناس پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۵۶

من نه سی سختی هستم و نه طرفدار هیچکدام اما این آقای محمدحسینی که فعلا شهرداره انصافا خیلی برای شهتون تلاش میکنه یواش یواش داره نتیجه میگیره تازه دارن از بالا متوجه حضور ش میشن فکر کنم بجای تعویض کردنش به فکر تقویتش باشید بهتره

ازنیروهای شهرداری پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷

اززمان شهردار مهندس محمدحسینی اکثرمشکلات نیروهامرتفع گردیدوکارکنان واقعاازایشان راضی هستندهیچ شهرداری اینچنین به فکرنیروهاش نبوده معوقه های شهردار………هنوزمونده

شهروند پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸

سلام.توشهرمیگن که یکی ………………………….. دارن باچندنفرازاعضای منتخب شوراجلسه داشته.وگروکشی کرده که بایدآقای…..رابزارین شهردارتا………………………………………………آقای محمدحسینی موردحمایت نماینده میباشد..تورابخدابیاییدباتصمیمات سلیقه ای وقوم خویش بازی این کارگران زحمت کشو بدبخت نکنید….یکمم فکرکارگران باشین….سابقه هم نشان داده تغییرشهردارفقط به ضررکارگران میباشد.الانم جناب محمدحسینی خوب دارن کارمیکنن…وتااونجایی که ماازکارکنان پرسیدم همه ازمهندس محمدحسینی راضی هستند.پس شورای منتخب وجناب آقای …..تصمیم اشتباهی نگیریدکه دودش اول به چشم خودتومیره

شهرخوب ساختنیست پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

اسفالت شهرسی سخت.سلیقه خوب درمیدان های ورودی وخروجی شهر.متخصص کردن کارگرهاوپرسنل شهرداری .مدیریت پارکهای شهرداری به دست توانمندخودشهرداری.اینهاکارهاییست که هرشهرداری که بتواندبرای این شهرانجام دهدکه قطعاشهردارآینده این مطلب رامیخونه وبه نظرمن به عنوان یک شهرداردرشرایط سخت اقای محمدحسینی بودندوبایدکارهایشان راادامه بدهند.باتوجه به روابطی که ایشان درسطح استان وملی پیداکردندبایدوقت به ایشون دادایشان فردموفق خواهندشددراین حوزه

شهروند پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷

در شرایط کنونی بهترین گزینه برای انتخاب شهردار سی سخت ابقای مهندس محمدحسینی است چرا که ایشان ۱- از درون خود سیستم انتخاب شده و به کلیه موانع و مشکلات اشراف کامل دارند
۲- همسو و همگام با دولت و نماینده استان بوده و بهترین گزینه برای اخذ اعتبارات ملی و استانی هستند
۳- در مدت تصدی پست شهرداری توانسته اند با توجه به انبوه بدهی ها و مشکلات حرکتی رو به جلو داشته و بعنوان کوچکترین اقدام از انباشت بدهی های حقوق کارکنان و سایر ارگانها جلوگیری کنند.
۴- دارای حسن برخورد بوده و با دارا بودن مدرک دانشگاهی مرتبط و اشراف بر مسایل فنی جلوی هرگونه سوءاستفاده های احتمالی و یا اشکالات سهوی را گرفته اند.

سی سخت ۲ پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲

بهترین شخص را برای شهرداری آقای محمدحسینی میدانیم و بر انتخاب مجدد ایشان پافشاری کرده و ایشانرا به شورای منتخب مردم توصیه میکنیم.

دنا پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸

بدترین تصمیم شورای پنجم سی سخت انتخاب یک شهردار جدید است که در اینصورت ما رای و انتخاب خود را از شورای پنجم واخواهی خواهیم نمود.

ورزشکار پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱

پیشنهاد میکنم در صورت صلاحدید یک نظرسنجی در سایت ترنم گنجانده بشه و ابقای مهندس محمدحسینی را بعنوان شهردار به یک همه پرسی بگذارند.

حمید پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

جناب محمد حسینی باتوجه به کسری بودجه بسیار شدیدی ک بوده نهایت تلاش خودش رو برای رفع موانع انجام داده وبه موفقیتهای خیلی خوبی هم رسیده.همه دست در دست هم برای ساختن سیسخت.

محتشم پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰

درود بر مهندس محمدحسینی

محتشم پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴

روزی میرسد که با چراغ کم سو دنبال مهندس محمدحسینی میگردید.

در جواب شاکی پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲

با سلام و عرض تسلیت خدمت همه عزیزان نظر همه عزیزان به جا و قابل تامل میباشد .به نظر بنده تا زمانی که شورای شهر شورای شهرداری میباشد و شورا فقط در مسائل شهرداری دخالت میکند و به مسائل مهمتری نمیپردازد شهر همین گونه رو به عقب خواهد رفت .در خصوص تعویض شهردار هم باید توجه داشته باشیم شهرداری قوی خواهد بود که شورایی کاردان و باتدبیر او را همراهی کنند وبتوانند در مسائل شهری شهردار را حمایت و همراهی کنند .جناب اقای محمد حسینی شهردار ضعیفی میباشد به دلیل اینکه از مسائل مدیریتی و ضعف ها اطلاع به خصوصی ندارد .البته از حق نگذریم تلاش های زیادی انجام میدهد ولی بی فایده .مشکل در سومدیریت میباشد ،شهری که خیلی از مسائل شهرسازی ان رعایت نمیشود و از اهم انها اهمیت ندادن به قوانین خود شهر میباشد و نبود عدالت در مسائل شهری. هرجایی رو که براشون منفعت داشته باشه بهش رسیدگی میکنن وخیلی از جاهایی که باید روش کار بشه به دلیل اینکه اصلا تو دید نیست بهش رسیدگی نمیکنن .اقا به چیه شهرداری باید افتخار کنیم به پیگیری کارهای مردم توی شهرداری .شمایی که دارید ازش تعریف میکنید تا به حال کارتون به شهرداری افتاده اصلا یا فقط به خاطر منافعتون که در میون هست دارید حمایت میکنید .اخه به چاله چوله های شهرمون یا سرویس بهداشتی ها و حمام عمومی های که مسافران ازش ناراضی هستن اصلا تا حالا امار گرفتید ببینید مسافران از وضعیت شهر راضی هستن یا نه .به جدول های پر اشغال شهر یا خیا بانهای کثیف یا پیاده روهای که جا برای نخاله های ساختمانی شده ویا خیابونهایی که خانه هاش هیچ گونه هماهنگی بین مشرفیت به خونه همدیگه ندارن و یا یه پروانه در به حیاط داده شده و یه پروانه در به خیابون اصلا هیچ هماهنگی شما نمیبینید .یا همون طرح تفضیلی که هنوز هیچ کدوم از مسئولین فنی ازش سر در نمیارن و هیچ جاییش روی اصول کار نشده.یا از طراحان خبره شهرداری که طرح های زیبائی را ارائه میدن برای چهره شهر از طراحی سطل زباله بگیر تا میادین شهری و پارک ها که همشون مال زمان اقای رهنما و نیک اقبال هست .یا بهتره از بلاتکلیفی مردم بگیم که اکثرا یا برای بازگشایی یه خیابون یا تغییر کاربری یا خیلی از مسائل هنوز نمیدونن باید چه کاری باید توی زمین خودشون انجام بدن .اگه واقعا بخوام وارد فاز تخصصی بشم خیلی ها سر در نخواهند اورد.واقعا اینو فقط بگم از ضعف شوراست که بخواد با این وضعیت جلو برن .مردم شهر پیشرفت میخواد شهر برنامه ریزی میخواد اخه مگه فقط پول همه مشکلات رو حل میکنه بعد هم فقط اینو خوب میدونم که تو هر سیستمی کسایی که منافعشون در میون هست سنگ اون سیستم رو به سینه میزنن شهرداری سی سخت واقعا وضعیتش خرابه همش سنگ اندازی همش پشت گوش انداختن همش بی تدبیری .با اینکه میدونم خیلی ها که منافعشون در میون هست حتما جبهه میگیرن .ولی سرتون رو مثل کبک کنید زیر برف بهتره .از ماست که بر ماست .تا زمانی که کارمون شده تعریف های الکی از هم و نمیتونیم مشکلات رو بیان کنیم نه کمکی به شهردار میکنیم نه به شهر نه به خودمون .شهردار خودش شاید خوب باشه ولی مدیر ضعیفیه و اگه شورا بخواد نگهش داره مشکلی نداره درصورتی که شورا بهش خط بده برا کار نه اون به شورا بگه باید چه کار کنن .ولی انسان خوبیه .بله کاملا صحیح هست که شورا و شهردار باید مورد تایید نماینده باشن ولی ایا نماینده به غیر از اینکه از قسمت بودجه بتونه کمک کنه .پس باید مدیریت شهر وشهرداری چی بشه اخ تا قیومت سی شهری که یه اتاق فکر نداره .ومدیریتش افتاده دست افرادی که نمیدونن اصلا هدف از شهر و شهرنشینی چیه و ایده ال های یه شهر خوب چیه .هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم .یا حق .خواهشا خوب تحقیق کنید و مشکلات شهر رو یکی یکی بگید و احساسی تصمیم نگیرید البته بنده نظرات خودم را عرض کردم و دلیل بر این نیست که همه با بنده موافق باشند شاید برای خیلی ها معکوس باشد .یا حق

شهرم را دوست دارم پنج شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰

با سلام و عرض تسلیت خدمت همه عزیزان نظر همه عزیزان به جا و قابل تامل میباشد .به نظر بنده تا زمانی که شورای شهر شورای شهرداری میباشد و شورا فقط در مسائل شهرداری دخالت میکند و به مسائل مهمتری نمیپردازد شهر همین گونه رو به عقب خواهد رفت .در خصوص تعویض شهردار هم باید توجه داشته باشیم شهرداری قوی خواهد بود که شورایی کاردان و باتدبیر او را همراهی کنند وبتوانند در مسائل شهری شهردار را حمایت و همراهی کنند .جناب اقای محمد حسینی شهردار ضعیفی میباشد به دلیل اینکه از مسائل مدیریتی و ضعف ها اطلاع به خصوصی ندارد .البته از حق نگذریم تلاش های زیادی انجام میدهد ولی بی فایده .مشکل در سومدیریت میباشد ،شهری که خیلی از مسائل شهرسازی ان رعایت نمیشود و از اهم انها اهمیت ندادن به قوانین خود شهر میباشد و نبود عدالت در مسائل شهری. هرجایی رو که براشون منفعت داشته باشه بهش رسیدگی میکنن وخیلی از جاهایی که باید روش کار بشه به دلیل اینکه اصلا تو دید نیست بهش رسیدگی نمیکنن .اقا به چیه شهرداری باید افتخار کنیم به پیگیری کارهای مردم توی شهرداری .شمایی که دارید ازش تعریف میکنید تا به حال کارتون به شهرداری افتاده اصلا یا فقط به خاطر منافعتون که در میون هست دارید حمایت میکنید .اخه به چاله چوله های شهرمون یا سرویس بهداشتی ها و حمام عمومی های که مسافران ازش ناراضی هستن اصلا تا حالا امار گرفتید ببینید مسافران از وضعیت شهر راضی هستن یا نه .به جدول های پر اشغال شهر یا خیا بانهای کثیف یا پیاده روهای که جا برای نخاله های ساختمانی شده ویا خیابونهایی که خانه هاش هیچ گونه هماهنگی بین مشرفیت به خونه همدیگه ندارن و یا یه پروانه در به حیاط داده شده و یه پروانه در به خیابون اصلا هیچ هماهنگی شما نمیبینید .یا همون طرح تفضیلی که هنوز هیچ کدوم از مسئولین فنی ازش سر در نمیارن و هیچ جاییش روی اصول کار نشده.یا از طراحان خبره شهرداری که طرح های زیبائی را ارائه میدن برای چهره شهر از طراحی سطل زباله بگیر تا میادین شهری و پارک ها که همشون مال زمان اقای رهنما و نیک اقبال هست .یا بهتره از بلاتکلیفی مردم بگیم که اکثرا یا برای بازگشایی یه خیابون یا تغییر کاربری یا خیلی از مسائل هنوز نمیدونن باید چه کاری باید توی زمین خودشون انجام بدن .اگه واقعا بخوام وارد فاز تخصصی بشم خیلی ها سر در نخواهند اورد.واقعا اینو فقط بگم از ضعف شوراست که بخواد با این وضعیت جلو برن .مردم شهر پیشرفت میخواد شهر برنامه ریزی میخواد اخه مگه فقط پول همه مشکلات رو حل میکنه بعد هم فقط اینو خوب میدونم که تو هر سیستمی کسایی که منافعشون در میون هست سنگ اون سیستم رو به سینه میزنن شهرداری سی سخت واقعا وضعیتش خرابه همش سنگ اندازی همش پشت گوش انداختن همش بی تدبیری .با اینکه میدونم خیلی ها که منافعشون در میون هست حتما جبهه میگیرن .ولی سرتون رو مثل کبک کنید زیر برف بهتره .از ماست که بر ماست .تا زمانی که کارمون شده تعریف های الکی از هم و نمیتونیم مشکلات رو بیان کنیم نه کمکی به شهردار میکنیم نه به شهر نه به خودمون .شهردار خودش شاید خوب باشه ولی مدیر ضعیفیه و اگه شورا بخواد نگهش داره مشکلی نداره درصورتی که شورا بهش خط بده برا کار نه اون به شورا بگه باید چه کار کنن .ولی انسان خوبیه .بله کاملا صحیح هست که شورا و شهردار باید مورد تایید نماینده باشن ولی ایا نماینده به غیر از اینکه از قسمت بودجه بتونه کمک کنه .پس باید مدیریت شهر وشهرداری چی بشه اخ تا قیومت سی شهری که یه اتاق فکر نداره .ومدیریتش افتاده دست افرادی که نمیدونن اصلا هدف از شهر و شهرنشینی چیه و ایده ال های یه شهر خوب چیه .هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم .یا حق .خواهشا خوب تحقیق کنید و مشکلات شهر رو یکی یکی بگید و احساسی تصمیم نگیرید البته بنده نظرات خودم را عرض کردم و دلیل بر این نیست که همه با بنده موافق باشند شاید برای خیلی ها معکوس باشد .یا حق.

ناشناس جمعه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۷

برادر عزیز اینکه القا کنید که تمام کارهای انجام شده مال زمان رهنما و نیک اقبال و تمام معضلات مال زمان محمد حسینیه واقعا بی انصافیه.من نمیدونم از کجا دلت پره ولی هر چی هست معلومه که شما از مسایلی که گفتی فقط عنوانش رو شنیدی.بله معضلات زیاده .ولی به نظرت یه نفر شهردار بقول شما خیلی ضعیف میتونه تو این مدت کم یک ساله درسنشون کنه‌.یادت باشه برای خراب کردن یک بنا شاید نیم ساعت زیاد باشه .ولی برای ساختش شاید سه سال کم باشه.کمی انصاف.

ناشناس جمعه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۶:۵۳

البته که مهندس محمدحسینی باید دفتر فنی شهرداری رو عوض کنه

شهرم را دوست دارم جمعه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵

وباز هم با سلام در راستای جواب به دوست و برادر ناشناسم باید بگم بنده عرض کردم این مشکلات رو داشتیم و عنوان کردم کلیه بلوارها فلکه ها و خیابان ها المان ها و میادین اجرا شده در زمان اقایان بوده و در این چهار سال زیا پیشرفت فیزیکی رو به چشم ما ندیدیم و اصلا منکر زحمات جناب اقای محمد حسینی نشدیم .شما هم انگار دوست دارید جو متشنج کنید برادر گرامی .بنده مشکلات شهر رو که خودم به عینه میبینم عنوان میکنم شاید شما اصلا توی این شهر زندگی نمیکنید یا یکی از کارکنان شهرداری هستید یا …..در هر حال همه افردای که مسئول هستند همیشه دنبال پیشرفت و به جلو بردن کارها هستند .اخه کی بدش از تعریف و تمجید میاد .بهتون توصیه میکنم متن بنده رو بیشتر مطالعه بفرمائین و هیچ وقت برداشت اولتون رو از یه موضوع بیرون ندید.بعد هم من قبلش اعلام کردم که اینها مشکلات شهر ما هستن ونیاز به یک مدیریت قوی داره .بنده همه صحبت هام رو با مدرک به شما ارائه میدم البته اگه دوست داشتین.و هیچ وقت به خودم این اجازه رو نخواهم داد که بخوام زحمات یک خادم رو که به مردم خدمت میکنه زیر سوال ببرم .واقعا که متاسفم برا دیدگاههای که کورکورانه واز روی تعصب هست .خدمت شما عرض کنم تا جایی که من میدونم اگر اشتباه نکنم جناب محمد حسینی معاون و معاون شهرسازی شهردادی تا سال ۹۲ بودن و از نود و دو تا ۹۴ وپایان شهرداری جناب اقای محمد خانی هم معاون ایشان بوده اند در صورتی که جناب اقای محمد خانی که واقعان انسان درستی بودند هیچ گونه اطلاعاتی از مسائل شهرسازی نداشتن وایشون همه تصمیمات مهم رو میگرفتن .حالا خودت قضاوت کن ……………..

از یاسوج شنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۳۸

هم مردم و هم کارکنان از مهندس محمد حسینی راضی هستند چرا عوض بشه چرا؟

ناشناس شنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۴۰

به نظر من آقای محمد حسنی در حد شهردار نمی باشد.باید کسی مثل مهنس محرابی یا مهندس سعید محمد حسنی که مورد تایید مردم و یه مهندس با تجربه که اشراف به کار داشته باشند انتخاب بشه.

شهروند سی سخت شنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳

جناب شهرم را دوست دارم
نوشته هایت سرشار از یکجانبه نگری و تعصب است و در لفافه کلمات یکی را میکوبی و دیگری را پر و بال میدهی
این نظر شخصی شماست برای خودت حفظش کن

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php