کد خبر : 16747
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۵۴
707 بازدید بازدید

احداث یک بیمارستان در شهر سی سخت و مشابه آن در شهر پاتاوه / سید موسی خادمی ماندگار است / موتور بهسازی روستاها در بویراحمد ودنا روشن شده است

احداث یک بیمارستان در شهر سی سخت و مشابه آن در شهر پاتاوه / سید موسی خادمی ماندگار است / موتور بهسازی روستاها در بویراحمد ودنا روشن شده است

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند. به گزارش “ترنم دنا”،  غلام‌محمد زارعی در نشست خبری خود با خبرنگاران استان و شهرستان  به حواشی اخیر پایان داد و اظهار کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند. نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود:

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند.

به گزارش “ترنم دنا”،  غلام‌محمد زارعی در نشست خبری خود با خبرنگاران استان و شهرستان  به حواشی اخیر پایان داد و اظهار کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر نمی‌کند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: به هر حال همیشه به دنبال شایسته‌ترین‌ها هستیم و اگر بنا بر تغییری باشد، اولویت ما با مدیران بومی است.

زارعی عملکرد خادمی را مطلوب دانست و یادآور شد: به دنبال تغییر استاندار نیستم.

وی تصریح کرد: نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در تغییر مدیران با همدیگر هم فکری و تصمیم می‌گیرند؛ همان طوری که نمایندگان در رای اعتماد به وزرا دخالت دارند در تغییر مدیران نیز باید دخالت داشته باشند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: به هر حال همیشه به دنبال شایسته‌ترین‌ها هستیم و اگر بنا بر تغییری باشد، اولویت ما با مدیران بومی است.

احداث یک بیمارستان در شهر سی سخت و مشابه آن در شهر پاتاوه

نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با خبرنگاران استان و شهرستان اشاره به مساله  نگرانی مردم سی سخت و پاتاوه جهت بحث درمانی شهرهایشان داشت و تصریح کرد: بنا به حواشی ها و حساسیت هایی که در دو شهر سی سخت و پاتاوه چه در فضای مجازی و چه در کوچه و بازار بر سر مساله احداث بیمارستان شهرستان دنا به وجود دارد لذا تصمیم گرفته شد تا بهترین اقدام جهت ساخت این بیمارستان گرفته شود.

زارعی گفت:به دلیل حساسیت موضوع،با رایزنی ها و صحبت های صورت گرفته با وزیر بهداشت آخرین تصمیم گرفته شده در باب این موضوع،ساخت یک بیمارستان در شهر سی سخت و مشابه آن نیز در شهر پاتاوه می باشد.

موتور بهسازی روستاها در بویراحمد ودنا روشن شده است

زارعی گفت: موتور بهسازی و آبادانی در روستاهای بویراحمد و دنا روشن شده است.

وی با اشاره به خدمات بسیار خوب نظام اسلامی و دولت یازدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: موتور بهسازی روستاها در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا روشن شده است و در ادامه بیش از این شاهد گسترش خدمات در روستاها خواهیم بود.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: گسترش خدمات کشاورزی یکی از اساسی‌ترین اقدامات انجام شده است.

زارعی توضیح داد: عملیات انتقال آب کشاورزی از میمند در آخرین نقطه مرزی این استان شروع شده و در برخی مناطق حاشیه رودخانه بشار نیز به اتمام رسیده است.

وی تصریح کرد: این اقدامات به منظور توجه به اقتصاد روستایی، کاهش مهاجرت و ایجاد شغل و درآمد در دستور کار است و باید گفت در این حوزه بسیار خوب عمل شده است.

زارعی گفت که در طول رودخانه بشار در حال حاضر هر منطقه‌ای از خدمات کشاورزی در همین چند سال برخوردار شده است که ده‌ها پروژه در حال اجرا است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، کشاورزی را محور اقتصاد مقاومتی به ویژه در روستاها دانست و تأکید کرد: خدمات بسیار بهتری نیز در دستور کار است که به کمک متولیان این حوزه به زودی اجرایی خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش افزود: نگاه ما به حوزه روستاها صرفا به حوزه بهسازی و عمران محدود نیست و به همه ابعاد زندگی در روستاها از ورزش و فرهنگ تا رفاه و معنویت نیز توجه داریم به طوری که اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده و انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سعید محمد حسینی پنج شنبه , ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۲۰

در صورت ساخت یک بیمارستان در شهر سی سخت و مشابه آن در شهر پاتاوه کار ارزشمندی است اما: ۱- مستحضرید بیمارستان باید حداقل داراى چهار بخش بسترى (داخلى – جراحى عمومى – زنان و زایمان – اطفال) و بخشهاى آزمایشگاه، داروخانه، رادیولوژى، و فوریت‏هاى پزشکى (اورژانس) و تغذیه به منظور درمان و بهبودى بیماران سرپایى و بسترى بصورت شبانه روزى که با استفاده از امکانات تشخیصى، درمانى، بهداشتى، آموزش و پژوهشى باشد.
۲- امیدواریم نهایت کار منجر به نصب چند دستگاه با خدمات محدود در مراکز بستر درمانی هر دو شهر یاد شده تحت عنوان ارتقای آن مراکز به بیمارستان نشود

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php