ترنم دنا گزارش می دهد:

افشای سند اختلاف محمد منتظری با شهید بهشتی

تاریخ انتشار: جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۷ ق.ظ
افشای سند اختلاف محمد منتظری با شهید بهشتی ببه گزارش “ترنم دنا”، سایت خبر آنلاین از قول محمد حسن اصغرنیا، عضو شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و از بازماندگان انفجار ۷ تیر ۱۳۶۰یکی از اسناد مربوط به اختلاف محمد منتظری و شهید بهشتی را منتشر کرده است. اصغرنیا گفته است: محمد منتظری با دکتر بهشتی مشکلی پیدا کرده بود. او با معمر قذافی […]

ببه گزارش “ترنم دنا”، سایت خبر آنلاین از قول محمد حسن اصغرنیا، عضو شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی و از بازماندگان انفجار ۷ تیر ۱۳۶۰یکی از اسناد مربوط به اختلاف محمد منتظری و شهید بهشتی را منتشر کرده است.

اصغرنیا گفته است: محمد منتظری با دکتر بهشتی مشکلی پیدا کرده بود. او با معمر قذافی رفیق بود. قذافی به او گفته بود که جشن تولدم است و تو می‌توانی دو تا هواپیما از ایران میهمان بیاوری.

محمد منتظری هم فرودگاه را بست و دو هواپیما را پر کرد. سیدمحمد خامنه ای،‌ جلال الدین فارسی از جمله افراد بودند. مهندس بازرگان به دکتر بهشتی زنگ زد و از این کار گلایه کرد.

دکتر بهشتی خودش به محمد منتظری زنگ زد و گفت محمد جان در کشور قانون هست و این کار را نکن. در آن زمان نقاری بین محمد منتظری و دکتر بهشتی پیش آمد.

محمد منتظری هم در روزنامه ای به نام «ندای مستضعفین» لقب بدی به شهید بهشتی داد و نوشت: دکتر بهشتی “راس پوتین” ایران است. “راسپوتین” یک روحانی بدنام روسی بود.

یک روزی شهید بهشتی می‌خواست از دفترش در طبقه سوم دادگستری در دیوان عالی کشور خارج شود که دید محمد منتظری هم از آن سمت می‌آید. دکتر بهشتی او را با عبارت «محمد جان» صدا زد و جلو رفت و او را بغل کرد. این دیدار باعث شد که محمد منتظری شب به دفتر حزب بیاید، همان شب هفتم تیر که او هم شهید شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php