ترنم دنا گزارش می دهد:

منطقه گردشگری زنگویی سی سخت در آتش سوخت / ادامه آتش سوزی های زنجیره ای در دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۳ ب.ظ
منطقه گردشگری زنگویی سی سخت در آتش سوخت / ادامه آتش سوزی های زنجیره ای در دنا + تصاویر بیش از ۱۰ هکتار از اراضی منطقه گردشگری زنگویی شهر سی سخت واقع در ارتفاعات دنا حوالی ظهر امروز در شعله های آتش سوخت. به گزارش “ترنم دنا”، چهارمین آتش سوزی مهیب در شهرستان دنا امروز ظهر در منطقه گردشگری زنگویی سی سخت به وقوع پیوست و بیش از ۱۰ هکتار از اراضی این منطقه […]

بیش از ۱۰ هکتار از اراضی منطقه گردشگری زنگویی شهر سی سخت واقع در ارتفاعات دنا حوالی ظهر امروز در شعله های آتش سوخت.

به گزارش “ترنم دنا”، چهارمین آتش سوزی مهیب در شهرستان دنا امروز ظهر در منطقه گردشگری زنگویی سی سخت به وقوع پیوست و بیش از ۱۰ هکتار از اراضی این منطقه در شعله های آتش سوخت .

بعد از آتش سوزی روستاهای دارشاهی و توت نده و منطقه ملی کشی دشتک سی سخت اینبار نوبت به چهارمین منطقه دارای پوشش جنگلی انبوه در شهرستان دنا رسید و ده ها درخت بلوط و صدها بوته گینه در میان شعله های آتش تبدیل به خاکستر شدند.

این آتش سوزی به همت نیروهای منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان و جمعی از نیروهای مردمی خاموش گردید.

بنا بر این خبر،این آتش سوزی چهارمین آتش سوزی مهیب در شهرستان دنا می باشد که ظهر امروز در منطقه گردشگری زنگویی سی سخت به وقوع پیوست و عمد یا غیر عمد بودن آتش سوزی هنوز از طرف هیچ کدام از دستگاه های ادارای منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان اعلان نگردیده است..

انتهای پیام/

   

 

  1. قلعه مرکزی   تیر ۱۳, ۱۳۹۶  

    تبریک به منابع طبیعی دنا واقعا که …………..

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php