سحر ضیایی عازم مسابقات آسیایی شد

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۴ ق.ظ
سحر ضیایی عازم مسابقات آسیایی شد رئیس هیات دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بانوی ملی‌پوش هم‌استانی عازم مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان آسیا شد. به گزارش“ترنم دنا”، امید محمدی با بیان این خبر اظهار کرد: سحر ضیایی بانوی ملی‌پوش کهگیلویه و بویراحمدی برای حضور و شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شد. رئیس هیات دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد، […]

رئیس هیات دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بانوی ملی‌پوش هم‌استانی عازم مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان آسیا شد.

به گزارش“ترنم دنا”، امید محمدی با بیان این خبر اظهار کرد: سحر ضیایی بانوی ملی‌پوش کهگیلویه و بویراحمدی برای حضور و شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شد.

رئیس هیات دو و میدانی کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: خانم ضیایی قهرمان بانوان پرتاب نیزه کشور تنها بانوی ملی‌پوشی است که ۱۲ تیر ماه به همراه تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی اعزام شده است.

وی حضور این ورزشکار هم‌استانی به عنوان تنها بانوی شرکت‌کننده تیم ملی در مسابقات آسیایی دو و میدانی را باعث افتحار ورزش استان عنوان کرد و بیان داشت: مسابقات آسیایی دو و میدانی، در هفته جاری در کشور هند برگزار می‌شود.

محمدی ضمن آرزوی موفقیت برای این ورزشکار هم‌استانی، گفت: تنها یک بانوی دو و میدانی آنهم از استان ما به همراه تیم ملی کشور ایران در مسابقات آسیایی حضور دارد که این موضوع نشان دهنده توانمندی و پتانسیل بالای ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php