دبیر هیئت کبدی استان خبر داد:

تکیه پسر به جای پدر بر کرسی هیئت کبدی استان کهگیلویه و بویر احمد + تصاویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰ ب.ظ
تکیه پسر به جای پدر بر کرسی هیئت کبدی استان کهگیلویه و بویر احمد + تصاویر مجمع انتخاباتی هیات کبدی استان کهگیلویه و بویر احمد امروز یکشنبه ۱۸ تیر ماه به ریاست محمدرضا مقصودلو از فدراسیون کبدی کشور و با حضور حکمتی معاون اداره ورزش و جوانان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولین و ورزشکاران هئیت های کبدی برگزار شد.

به “ترنم دنا”، رضا هارونی دبیر هیئت کبدی استان در این باره گفت: مجمع انتخاباتی هیات کبدی استان امروز صبح به ریاست  محمدرضا مقصودلو، حکمتی معاون اداره ورزش و جوانان استان و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان مربیان، داوران، ورشکاران و باشگاه ها در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد جهت انتخاب رئیس جدید این هیئت ورزشی برگزار شد.

هارونی افزود: فرشید پرندوار و سید حمزه موسوی کاندیدای مجمع انتخاباتی استان ک – ب  بودند که در یک رای گیری ۱۶ نفره بین اعضای تعیین شده،فرشید پرندوار از شهر سی سخت با کسب ۱۲ رای موافق از ۱۶ رای موجود به عنوان رئیس جدید  این هیئت به مدت ۴ سال متوالی انتصاب گردید.

دبیر هیئت کبدی استان خاطر نشان کرد:فرشید پرندوار در این دوره به عنوان رئیس جدید هیئت کبدی استان انتخاب و از زحمات محمد حسین پرندوار رئیس قبلی این هیئت تقدیر و تشکر گردید.

انتهای پیام/

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php