با برپایی نمایشگاههای دایمی عرضه و تخصصی در شهرستان دنا موافقت شد + عکس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۵ ق.ظ
با برپایی نمایشگاههای دایمی عرضه و تخصصی در شهرستان دنا موافقت شد + عکس نشست هم اندیشی به جهت برپایی نمایشگاههای عرضه و تخصصی در شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش “ترنم دنا”، به نقل از سایت فصلی نو در این جلسه که با حضور فرماندار و بخشدار دنا و رئیس صنعت و اصناف شهرستان دنا،نماینده اداره کل صنعت ،معدن و تجارت استان و مدیر عامل نمایشگا ههای دائمی استان در فرمانداری دنا برگزار گردید پیرامون نحوه برگزاری و مشکلات پیش رو جهت برپایی نمایشگاه بحث و تبادل نظر شد.

رییس صنعت معدن و تجارت شهرستان دنا با دفاع از برگزاری نمایشگاهها بصورت عرضه و تخصصی در این نشست گفت :برپایی نمایشگاه در این شهرستان را به فال نیک می گیریم ،ضمن اینکه در روند اجرا گلایه های نسبت به مجریان ومتولیان امر وارد می دانم و از مدیریت جدید خواهان تمهیداتی جهت برطرف کردن نقایص موجود هستم.

در ادامه نیک نژاد رییس امور تجارت و بازرگانی صنعت و معدن استان به رسالت سایت اشاره واز حاضرین درخواست کمک همه جانبه جهت ادامه اجرای عملیات سایت نمایشگا ها شد .

بابک درست مدیر عامل نمایشگاهها دائمی استان هم با ابراز تاسف از اینکه تنها استانی در کشور که فاقد سایت نمایشگاه دائمی بوده کهگیلویه و بویراحمد است بیان کرد: متولیان سایت نمایشگاه استان درخواست دارند که همه مسولان و در راس بالاترین مقام اجرایی استان تلاش خود را در جهت تکمیل و راه اندازی این هم مهم انجام که بواسطه ان شاهد رونق اقتصادی در این استان محروم باشیم .

فرماندار شهرستان دنا تیز با ابرازخرسندی از برگزاری نمایشگاهها، استقبال و تولیدات بومی در جهت عرضه را از مهمترین اولویتهای کاری دانست و با توجه به ظرفیت شهرستان ایجاد نمایشگاهها به صورت عرضه و تخصصی را الزامی دانست. وی گفت: قول مساعد جهت هر نوع همکاری را با متولیان امر نمایشگاه میدهم.

در پایان پس از هم اندیشی اعضا حاضر در جلسه با اجرای نمایشگاه عرضه و تخصصی سوغات و هدایا وصنایع دستی و مبلمان و جهیزیه عروس و لوازم خانگی و ادوات کشاورزی در این شهرستان موافقت گردید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php