گزارش تصویری از برگزاری اولین شب جشن خیریه گلریزان در شهر سی سخت

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۳ ق.ظ
گزارش تصویری از برگزاری اولین شب جشن خیریه گلریزان در شهر سی سخت به گزارش “ترنم دنا”، در اولین شب از برگزاری جشن گلریزان که پول حاصل از فروش بلیط آن خرج مستمندان و خانواده های یتیم می شود با استقبال پرشور مردم ، سحر ضیایی بانوی مدال آور ورزش پرتاپ نیزه استان کهگیلویه و بویر احمد و هنرمندان شهرستان دنا برگزار گردید. در این جشن گلریزان که […]

به گزارش “ترنم دنا”، در اولین شب از برگزاری جشن گلریزان که پول حاصل از فروش بلیط آن خرج مستمندان و خانواده های یتیم می شود با استقبال پرشور مردم ، سحر ضیایی بانوی مدال آور ورزش پرتاپ نیزه استان کهگیلویه و بویر احمد و هنرمندان شهرستان دنا برگزار گردید.

در این جشن گلریزان که با هدف کمک به نیازمندان و خانوادهایی که از توان مالی  بالایی برخوردار نیستند توسط هنرمندان هیئت موسیقی شهرستان دنا به سرپرستی حامی سی سختی و اجرای مجری توانمند،جعفر فرهی سی سخت در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار گردید.

به گزارش ترنم دنا، دومین شب جشن خیریه گلریزان امشب ۲۲ تیر ماه ۹۶ راس ساعت  ۲۰:۳۰ دقیقه شب در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دنا برگزار میگردد.

محل تهیه بلیط:سی سخت – نوشت افزار نوری پور

گزارش تصویری از اولین شب جشن خیریه گلریزان

 

  1. سی سختی   تیر ۲۳, ۱۳۹۶  

    آقا این چه وضعه خبر رسانیه ؟ بعد اینکه برگزار میشه خبر رو میرید ؟! خوب قبلش اطلاع رسانی کنید ـ خیلیا اصلا خبر ندارن از این برنامه ها ـ

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php