تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از بخش تملک دارایی ها و سهم نفت به شهرستان دنا

تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۴ ق.ظ
تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از بخش تملک دارایی ها و سهم نفت به شهرستان دنا فرماندار شهرستان دنا خبر داد : اختصاص ۱۵۰میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارائی ها و سهم نفت در کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا و اختصاص این اعتبار به شهرستان دنا در سال ۹۶

به گزارش “ترنم دنا”، کمیته برنامه ریزی شهرستان  دنا در سال جاری با حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی،فرماندار دنا،معاونت فرماندار دنا،نماینده برنامه و بودجه استان، چند تن از مدیر کل های دستگاه های استان و سایر مسئولین ادارات و دستگاهها بمنظور بررسی ، توزیع و تصویب اعتبارات پروژه های عمرانی ،کشاورزی و گردشگری پیشنهادی سال ۹۶ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

زارعی نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان رشد ۴۳ درصدی اعتبارات سال ۹۶ اشاره داشت:۱۵۰ میلیارد ریال توزیع اعتبار با ۴۳ درصد رشد در بخش اعتباری شهرستان دنا شاهد بودیم. وی گفت:این رشد مدیون اعتماد دولت تدبیر  و امید و نظام جمهوری اسلامی ایران به استان و شهرستان دنا  است.

غلام محمد زارعی اشاره به توزیع سایر اعتبارات در حوزه های مختلف در ماه های پیش رو داشت و تاکید کرد:شهرستان دنا بنا به موقعیت و پتانسیل هایی که دارا می باشد از سهم قابل توجهی در تخصیص اعتبارات سال ۹۶ برخوردار است و بیشتر اعتبارات مربوط به شهرستان دنا مربوط به حوزه های عمرانی،کشاورزی،آب رسانی،گردشگری و حوزه راه می باشد.

عباس بهشتی روی فرماندار دنا نیز در اینباره به خبرنگاران گفت:توزیع اعتبارات طی جلسات مختلف و به صورت کارشناسی شده و تخصصی همراه با اتخاذ تصمیمات در سطح استان و شهرستان تصمیم گیری شد که این توزیع اعتبارات بر اساس اولویت های شهرستان در حوزه های مختلف چون بخش عمرانی ،آبرسانی،کشاورزی و گردشگری و در حوزه راه مورد توجه قرار گرفت.

بهشتی روی اظهار داشت:آن چیزی که در کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا تصمیم گیری شد نشان از تعامل و ارتباط فرابخش و مستمر و همکاری بین سیستم تصمیم سازی و تصمیم گیری شهرستان بوده که همه در حوزه مشارکت و نظر پردازی کمک میکند.

وی خاطر نشان کرد:امیدواریم ماحصل این نظر پردازی ها و تصمیمات تنها به توسعه شهرستان دنا ختم گردد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php