تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از بخش تملک دارایی ها و سهم نفت به شهرستان دنا

تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۴ ق.ظ
تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از بخش تملک دارایی ها و سهم نفت به شهرستان دنا فرماندار شهرستان دنا خبر داد : اختصاص ۱۵۰میلیارد ریال اعتبار از محل تملک دارائی ها و سهم نفت در کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا و اختصاص این اعتبار به شهرستان دنا در سال ۹۶

به گزارش “ترنم دنا”، کمیته برنامه ریزی شهرستان  دنا در سال جاری با حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی،فرماندار دنا،معاونت فرماندار دنا،نماینده برنامه و بودجه استان، چند تن از مدیر کل های دستگاه های استان و سایر مسئولین ادارات و دستگاهها بمنظور بررسی ، توزیع و تصویب اعتبارات پروژه های عمرانی ،کشاورزی و گردشگری پیشنهادی سال ۹۶ در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

زارعی نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان رشد ۴۳ درصدی اعتبارات سال ۹۶ اشاره داشت:۱۵۰ میلیارد ریال توزیع اعتبار با ۴۳ درصد رشد در بخش اعتباری شهرستان دنا شاهد بودیم. وی گفت:این رشد مدیون اعتماد دولت تدبیر  و امید و نظام جمهوری اسلامی ایران به استان و شهرستان دنا  است.

غلام محمد زارعی اشاره به توزیع سایر اعتبارات در حوزه های مختلف در ماه های پیش رو داشت و تاکید کرد:شهرستان دنا بنا به موقعیت و پتانسیل هایی که دارا می باشد از سهم قابل توجهی در تخصیص اعتبارات سال ۹۶ برخوردار است و بیشتر اعتبارات مربوط به شهرستان دنا مربوط به حوزه های عمرانی،کشاورزی،آب رسانی،گردشگری و حوزه راه می باشد.

عباس بهشتی روی فرماندار دنا نیز در اینباره به خبرنگاران گفت:توزیع اعتبارات طی جلسات مختلف و به صورت کارشناسی شده و تخصصی همراه با اتخاذ تصمیمات در سطح استان و شهرستان تصمیم گیری شد که این توزیع اعتبارات بر اساس اولویت های شهرستان در حوزه های مختلف چون بخش عمرانی ،آبرسانی،کشاورزی و گردشگری و در حوزه راه مورد توجه قرار گرفت.

بهشتی روی اظهار داشت:آن چیزی که در کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا تصمیم گیری شد نشان از تعامل و ارتباط فرابخش و مستمر و همکاری بین سیستم تصمیم سازی و تصمیم گیری شهرستان بوده که همه در حوزه مشارکت و نظر پردازی کمک میکند.

وی خاطر نشان کرد:امیدواریم ماحصل این نظر پردازی ها و تصمیمات تنها به توسعه شهرستان دنا ختم گردد.

انتهای پیام/

Polls

میزان رضایت شما از عملکرد یک ساله دستگاه های اجرایی شهرستان دنا چقدر است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php