کد خبر : 17550
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۱۷
874 بازدید بازدید

فرماندار دنا:شما وارث یک مدیریت دارای چالش هستید و نیاز هست که اصلاح شود / مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان: با وجود این بی مهری ها و این اعتبار دستور میدهم تا تمامی ماشین های راهداری و ۲۷ پرسنل آن از انجام خدمات جلوگیری کنند

فرماندار دنا:شما وارث یک مدیریت دارای چالش هستید و نیاز هست که اصلاح شود / مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان: با وجود این بی مهری ها و این اعتبار دستور میدهم تا تمامی ماشین های راهداری و ۲۷ پرسنل آن از انجام خدمات جلوگیری کنند

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا صبح روز پنج شنبه با حضور نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دنا، مدیر کل های ادارات استان و سایر مسئولین با هدف تخصیص اعتبارات در فرمانداری دنا برگزار شد.

به گزارش “ترنم دنا”، در این جلسه مدیرکل اداره راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویر احمد که همراه با رئیس اداره راهداری شهرستان دنا در جلسه حضور داشت به نشانه اعتراض به تصیمات اتخاذ شده و بودجه اختصاص یافته به این اداره در شهرستان دنا جلسه را ترک کرد. علی خوان پایه ضمن دفاع از مجموعه راهداری و حمل و نقل خواهان تجدید نظر و افزایش میزان اعتبار این اداره را داشت که با مخالفت فرماندار شهرستان دنا رو به رو گردید.

علی خوان پایه با پرداختن به ویژه گی ها و تپوگرافی شهرستان دنا چه از لحاظ گردشگری و چه از لحاظ اقلیمی بودن آن خواستار تجدید نظر فرماندار دنا و مسئولین مربوطه در میزان اعتبار تخصیص داده شده به اداره راهداری شهرستان دنا را داشت و اظهار کرد:بنا بر عملکرد مطلوبی که در کارنامه کاری راهداری دنا هست شایسته نیست میزان اعتبار تخصیص داده شده به این اداره در کمترین میزان ممکن باشد و ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار کفاف هیچ کدام از خدمات رسانی های راهداری را نخواهد داشت.

وی گفت:خدمتی که پرسنل و اداره راهداری شهرستان دنا در سال های اخیر جهت خدمات رسانی در بخش های مختلف شهرستان دنا به مردم داده است قابل تقدیر است.علی خوان پایه اشاره به برف گیر بودن جاده های این شهرستان داشت و خاستگاه آن را شرایط اقلیمی شهرستان دانست.

مدیر کل اداره راهداری استان کهگیلویه و بویر احمد در ادامه بیانات خود به ترافیک سنگین راه های ارتباطی شهرستان دنا نسبت به سایر شهرستان های استان اشاره داشت و تاکید کرد:شهرستان دنا با داشتن بیش از ۴ کیلومتر تونل و ۱۰۳۸ دهانه پل با ابعاد مختلف و جاده ترانزیتی هنوز با مشکل ترافیک رو به رو است و خدماتی که راهداری باید در طول سال در این شهرستان ارائه دهد،چه در حوزه نگهداری،چه در حوزه های دیگر بالا بوده و این میزان اعتبار جوابگوی خدمات رسانی نخواهد بود.

خوان پایه طول راه های شهرستان دنا را ۸۰۰ کیلومتر عنوان کرد که تنها در بخش روستایی ۵۲۰ کیلومتر و در بخش راههای فرعی ۱۸۵ کیلومتر عملکرد و پیشرفت کاری وجود داشته است.

مدیر کل اداره راه و حمل و نقل استان تاکید داشت: در کل استان تنها اعتباری که به راهداری تعلق گرفت مربوط به تامین حقوق پرسنل راهداری بوده و ریالی بعد از ادغام راهداری از شهرسازی در سال گذشته تخصیص داده نشد.وی گفت در شهرستان دنا بعد از ادغام با شهرسازی ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتباراتی که توسط خود اداره راهداری پیگیری شد استفاده گردیده است.

وی به ۲۷ نفر شاغل در اداره راهداری دنا اذعان کرد و گفت:اگر من وارث این تعداد نیرو هستم پس محاکمه کنید.وی گفت:بیشتر اعتبارات من در بخش حقوق و مزایای همین پرسنل هزینه میگردد.خوان پایه گفت:اگر مسئولین راه و چاره دیگری برای حل این مشکل دارند پیشنهاد بدهند.

واکنش فرماندار دنا به اظهارات مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان

عباس بهشتی روی در پایان اظهارات مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل استان اظهار داشت:

✅ ۳مرتبه تمامی راههای شهرستان دنا را بازدید کرده ام و اداره راهداری  به غیر از جاده سی سخت به یاسوج عملکردی نداشته است.

✅ سال گذشته ۸۰۰ میلیون تومان به راهداری پرداخت کرده ام.

✅ مخالف خدمات ارائه شده توسط راهداری از زبان شما هستم.

✅ هر شهرستانی دارای یک ردیف و چارت سازمانی است که این چارت دارای نیروهای  استخدامی،رسمی و پیمانی و غیره است که اگر این چارت و ردیف مورد توجه قرار گیرد و رعایت شود مشکلی به وجود نخواهد آمد.

✅ تا زمانی که روند هزینه اعتبار  تنها در بخش حقوق و مزایا صرف  گردد مشکلی برطرف نخواهد شد و هیچ پروژه عمرانی کار نخواهد گردید.

✅ شما وارث یک مدیریت دارای چالش هستید و نیاز هست که اصلاح شود.

اما در پایان بیانات فرماندار دنا یک بار دیگر مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل  استان واکنش نشان داد و گفت:باز هم میگویم اگر وارث این استخدام ها من هستم مرا محاکمه کنید.وی گفت:من راهداری را خوب بلد هستم و این مردم هستند که قضاوت میکنند.

خوان پایه گفت:با وجود این رفتارها و بی مهری ها و این میزان بودجه،من هم دستور میدهم تا تمامی ماشین های راهداری و ۲۷ پرسنل آن از انجام خدمات جلوگیری کنند.

(( به گزارش ترنم دنا،این پایگاه خبری و اطلاع رسانی استان کهگیلویه و بویر احمد در شهرستان دنا متعهد میگردد بنا به رسالت خبری خود در حوزه اطلاع رسانی و انتشار اخبار موثق جهت تنویر افکار عمومی تمامی اظهارات فرماندار دنا و مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان به همراه مدیر اداره شهرستان دنا را در اختیار شهروندان و مردم شهرستان دنا قرار دهد.))

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php