رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

کشته شدن دانشجوی دختر پزشکی در حادثه امروز جاده یاسوج به اصفهان + تصاویر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۱ ب.ظ
کشته شدن دانشجوی دختر پزشکی در حادثه امروز جاده یاسوج به اصفهان + تصاویر رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز، چهارشنبه، ۱۱ مرداد وقوع تصادفی در کیلومتر ۱۷ جاده یاسوج به اصفهان در نزدیکی روستای تلگاه به پلیس اعلام شد .

به گزارش“ترنم دنا” سرهنگ اسفندیار تباشیر در گفت و گو با ایسنا افزود: بلافاصله کارشناسان پلیس راه جهت بررسی موضوع به صحنه تصادف اعزام شدند که مشخص شد یکدستگاه خودروی ۲۰۶ با یکدستگاه خودروی لیفان برخورد کرده که بر اثر این سانحه رانندگی متاسفانه یک نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

وی در خصوص علت این تصادف بیان کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی انحراف به چپ، از ناحیه خودروی ۲۰۶ بوده است.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از رانندگان عزیز درخواست داریم همواره با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به تابلوهای هشدار کنار جاده، توجه و به توصیه های ماموران پلیس دقت کنند تا شاهد بروز چنین حوادث ناگواری نباشیم.

تباشیر با اشاره به عملیات بهسازی و تعریض محور ارتباطی”یاسوج به اصفهان” به خصوص محل حادثه رانندگی امروز اضافه کرد: از مسئولان راه و شهرسازی درخواست می شود رفع نقاط حادثه خیز را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا، دختر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی که دانشجوی پزشکی اصفهان بود در مسیر برگشت از دانشگاه دچار سانحه رانندگی شد و متاسفانه جان باخت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php