گزارش ورزشی

گزارش تصویری از بازی دوستانه تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور با منتخب نوجوانان شهرستان دنا / میزبان بازی را ۶ بر ۱ واگذار کرد

تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۶ ق.ظ
گزارش تصویری از بازی دوستانه تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور با منتخب نوجوانان شهرستان دنا / میزبان بازی را ۶ بر ۱ واگذار کرد تیم فوتبال منتخب نوجوانان شهرستان دنا بازی را با نتیجه ۶ بر ۱ به تیم ملی نوجوانان ایران واگذار کرد.

به گزارش “ترنم دنا”، تیم ملی نوجوان ایران جهت اردوی آماده سازی مسابقات جام جهانی عصر روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ جهت دیدار دوستانه با منتخب نوجوانان شهرستان دنا وارد شهر سی سخت شد.

در این بازی دوستانه تیم ملی نوجوانان ایران توانست در نیمه اول ۵ گل و در نیمه دوم با یک گل و تیم نوجوانان دنا با یک گل که با ضربه پنالتی توسط  علی فروتن بازیکن منتخب دنا به دست آمد  از رقیب فاصله گرفته و نتیجه را ۶ بر یک به نفع خود به پایان برساند.

تیم ملی نوجوانان ایران بعد از رایزنی های مهرزاد وفایی  رئیس هیئت فوتبال شهرستان دنا و سایر مسئولین استانی و شهرستانی میزبانی منتخبین شهرستان را پذیرفته و صبح روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶ وارد شهر سی سخت گردیدند.

لازم به ذکر است این دیدار با حضور معاون عمرانی استاندار استان ،معاون فرماندار دنا و سایر مسئولین شهرستانی و مردم ورزش دوست شهرستان در استادیوم  آزادی شهر سی سخت با اقتدار کامل برگزار گردید.

انتهای پیام/

گزارش تصویری از ورود بازیکنان تیم ملی نوجوانان ایران تا پایان بازی (ظرفیت ۷ مگابایت)

  1. دلسوز   مرداد ۱۴, ۱۳۹۶  

    اقای وفایی انشالاموفق باشی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php