کد خبر : 18401
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
937 بازدید بازدید

به قلم بیت الله محرابی:بار دیگر مرداد ماه و غبار غم بر دنا

به قلم بیت الله محرابی:بار دیگر مرداد ماه و غبار غم بر دنا

افسوس وهزاران افسوس که بار دیگر مرداد ماه رسیدو گلی دیگر از دیارمان را به یغما برد

به قلم بیت اله محرابی؛ گویی درسرنوشت این دیارچنین نوشته اندکه هرساله درماه مرداد فرزندی رشید و برومند را از دست دهد و آن هم چه فرزندی،
داغ دلمان هنوز به ازدست دادن حاج محمدامیری مدیرکل بحران استان و مردم داری به تمام معنی هنوز تازه بودکه سردار سرافرازمان شهید گودرز نجفی را د رمرداد سال دیگر از دست دادیم و داغ دل همه دنانشینان تازه شد و غمشان درفراق این عزیزان بی انتها وگذشت زمان داشت کم کم مرهمی بردلهای زخم خورده مان می گذاشت که به یکباره خبری همه را در شوک فرو برد(دکتررامین عزیزی تصادف کرده)صداقت،پاکی.سادگی و بی آلایشی و خدمت صادقانه اش به یکباره همه را به اورژانس شهید بهشتی یاسوج کشاند و علی رغم تلاش پرسنل خدوم و پزشکان حاذق متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده به ملکوت اعلی پیوست،چه صحنه دردناکی بود آن لحظه که دکترسعیدی ریاست محترم بیمارستان شهید بهشتی از اتاق بیرون آمد و باچشمان اشکبارخبرفوت و مثمر ثمر واقع نشدن تلاش خود وتیم پزشکی را اعلام کرد.
خدایا چه صحنه ای بود،همه درحال گریه و عزا،از تمامی پزشگان حاضر بربالین ،تیم پرستاری،اورژانس،همشهریانی که به محض شنیدن خبرتصادف خود را باسرعت باد به بیمارستان رسانده بودند و هزاران همراه مریض ورهگذری که به ازدست دادن فرزندبرومندی از دنا که یارو مددکار محرومین و دردکشیدگان بودغصه می خوردند وبرسروصورت می زدند تاپدر و مادری که بعد از عمری زحمت وتلاش شبانه روزی در پرورش چنین فرزندانی وهمچنین درعرصه فرهنگ وکار تازه می خواستنددرسایه پرورش یافتگان خود اندکی استراحت نمایند.

آری رامین عزیز
به راستی که عزیز بودی ومردم دار،به راستی که یک دهه ازبهترین دوران عمرت را در محرومترین نقاط دنا و بویراحمد صرف خدمت به اقشاری کردی که عاشقانه دوستشان داشتی ونجاتشان را وظیفه خود می دانستی، ای کاش مسلک و مرام تو برای خیلی از ما الگو شود وجاودانه ولی افسوس وهزاران افسوس که بار دیگر مرداد ماه رسیدو گلی دیگر از دیارمان را به یغما برد ؛راستی شاید هم ما اشتباه می کنیم تابستان فصل رسیدن میوه هاست ومردادماه زمان اوج آن؛وامثال دکتررامین عزیزی-حاج محمدامیری-سردارشهیدنجفی با خصلتهایی که داشتند میوه های رسیده این باغ بودندکه خداوند عالم آنهاراگلچین کرد.

یادشان گرامی وراهشان پررهروباد

بیت الله محرابی سی سخت

مرداد۹۶

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۲

متن بسیار با مفهوم وزیبایی بود. جناب مهندس قطعا چنین است. اینان گلچین روزگارند. رفتنشان خیلی پیام های سازنده برای همه مادارد. فقط می طلبد بصیرتی بخرج دهیم تا عمق مطلب را درک کنیم. این بزرگواران هم بودنشان در این دنیا وهم رفتنشان به آن دنیا با بار عظیمی از معرفت وبرکت همراه بوده. روحشان شاد وراهشان پررهرو باد.

محسنی سیسخت یکشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۰۷

باتشکراز مهندس محرابی که واقعان زحمت زیادی کشیده بود برای مراسم دکتر عزیزمان روحش شاد یادش گرامی

م شهرداری دوشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

تشکر از جناب مهندس محرابی که الحق ایشان و خانواده ی محترمشان از نخبگان این دیارند.متن بسیار حزن انگیز و تاثیر گذار بود.

اخبار وپژه

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php