زارعی گفت:شریعتمداری امین نظام و رهبری است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۲:۴۳ ق.ظ
زارعی گفت:شریعتمداری امین نظام و رهبری است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند.

ترنم دنا؛ غلام محمد زارعی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیروی امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: با توجه به تجارب بسیار موفق و ارزشمندی که آقای شریعتمداری در مسئولیت‌های مختلف برای خدمت به جامعه و نظام جمهوری اسلامی داشتند، امیدواریم برای تصدی منصب جدید نیز از حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخوردار شود و این مسئولیت مهم را با موفقیت به پیش ببرد.

رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امر تولید، اشتغال و صادرات اظهار کرد: با تجارب، تعهد و دلسوزی که در محمد شریعتمداری سراغ دارم این وزارتخانه با حضور ایشان می‌تواند نقش آفرینی مهمی در راستای اهداف و سیاست‌های کلی نظام ایفا کند.

زارعی با عنوان کردن این موضوع که حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند، گفت: با حضور شریعتمداری انسجام، هماهنگی و همدلی در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به وجود خواهد آمد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر تقویت حوزه بازرگانی و تجارت اظهار کرد: با تقویت حوزه بازرگانی و تجارت و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها به افزایش صادرات غیرنفتی و مثبت شدن تراز تجاری کشور باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php