ترنم دنا گزارش می دهد:

گزارش تصویری از مراسم بزرگداشت دکتر رامین عزیزی در شهر پاتاوه / تمثال دکتر عزیزی در ورودی شهر پاتاوه نصب می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۷ ق.ظ
گزارش تصویری از مراسم بزرگداشت دکتر رامین عزیزی در شهر پاتاوه /  تمثال دکتر عزیزی در ورودی شهر پاتاوه نصب می شود مراسم بزرگداشت زنده یاد دکتر رامین عزیزی با حضور مردم شهر سی سخت در مصلی شهر پاتاوه برگزار گردید.

ترنم دنا؛مردم شهر پاتاوه طی درگذشت زنده یاد دکتر رامین عزیزی که در چهارشنبه هفته گذشته در جاده یاسوج – اصفهان دچار حادثه دلخراش رانندگی شد و جان خویش را از دست داده بود به پاس ۱۰ سال خدمت رایگان به مردم پاتاوه و روستاهای همجوار مراسم یادبودی را در مصلی شهر پاتاوه با حضور مردم سی سخت برگزار کردند.

سخنرانان این مراسم، زنده یاد عزیزی را نمونه یک انسان بزرگ و مردمی دانستند و اذعان کردند:زنده یاد عزیزی درست است که در شهر سی سخت به دنیا آمده است و آنجا بزرگ شده است اما متعلق به مردم پاتاوه نیز بوده و مردم این دیار نیز از فراق وی اندوهناک هستند.

سخنرانان مردم پاتاوه اظهار داشتند:خدمات رایگان دکتر عزیزی به مردم محروم آن منطقه سبب گردید تا یاد و نام او همیشه در تاریخ شهر پاتاوه ماندگار بماند .

مردم شهر پاتاوه به دلیل خدمات بزرگ زنده یاد دکتر عزیزی به محرومان و مردم آن منطقه از مسئولین خواستند تا تمثال زنده یاد عزیزی در ورودی آن شهر نصب گردد تا فرزندانشان یاد این مرد بزرگ را هرگز فراموش نکنند.

مردم شریف پاتاوه در پایان خطاب به مردم شهر سی سخت تاکید داشتند:حادثه دلخراش و غم انگیزی که برای دکتر رامین عزیزی رخ داد سبب شد تا اتحاد مردم این دو شهر قویتر و کاملتر شود.

انتهای پیام/

  1. ناشناس   مرداد ۲۵, ۱۳۹۶  

    اینقد خوبی داشته این مرد که نمیشه بیان کرد – خدا رحمتش کنه . به خانوادش صبر بده

  2. ناشناس   مرداد ۲۵, ۱۳۹۶  

    به خانواده های عزیزی تسلیت میگم.دکتر عزیزی یه مرد کامل بودن.یه شهر ویه روستا عزادار شدن – چه زیبا گفت دکتر رضا راستگو رامین یوسفی از سیسخت بود که در مصر پاتاوه عزیز شدست.

  3. سعید محمد حسینی   مرداد ۲۵, ۱۳۹۶  

    درود بر دکترعزیزی، گرانقدر و بزرگوار. خداوند این دکترفرهیخته را بیا مرزد و روحش هماره شاد و در ارامش باشد. آدم هایی که مانند ایشان، به دنبال تعالی باشند و با بودن و حتی نبودن شان دنیا رو تغییر می دهند، کم هستند. یاد و خاطرش گرامی باد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php