مرگ مرد ۵۳ ساله در منطقه لای سرخ دنا

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۰:۴۴ ب.ظ
مرگ مرد ۵۳ ساله در منطقه لای سرخ دنا سمیرم- رئیس جمعیت هلال احمر سمیرم گفت: مرد ۵۳ ساله بر اثر سقوط در منطقه لای سرخ دنا جان خود را از دست داد.

ترنم دنا؛ سید نور محمد موسوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان سمیرم گفت : طی تماس تلفنی باپایگاه امدادکوهستان شهید ظاهری منطقه دناکوه مبنی براینکه تعداد ۳ نفرجهت تفریح به کوهستان دنا منطقه لای سرخ رفته و یک نفر ازآنها در این منطقه از صخره ای به پایین سقوط کرده است تعداد ۳ تیم با ۱۵ نفر نیرو و یک دستگاه آمبولانس پس از هماهنگی با مرکز کنترل عملیات استان به منطقه اعزام کردیم.

رئیس جمعیت هلال احمر سمیرم افزود : متاسفانه این مرد ۵۳ ساله از روستای شهید شهرستان سمیرم بعلت ضربه به سرفوت شده بود که به علت سختی مسیر و صعب العبور بودن آن پس از ۱۰ ساعت عملیات در این منطقه و با کمک نیروهای بومی موفق شدیم جسد این فرد را در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد به پایین منتقل و به مقامات انتظامی تحویل دهیم.

به گزارش ایمنا رشته کوه دنا از مرتفع ترین قلل کشور شناخته می شود که سالانه مورد توجه کوه نوردان فراوانی از سراسر ایران به ویژه طبیعت گردان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

  1. دنا دوست   مرداد ۲۸, ۱۳۹۶  

    توی این فصل مگر برای شکار رفته باشن….که با توجه به فصل زاد و ولد ،کار ناپسندیست شکار در این زمان….آه حیوانات زبان بسته گاهی یک خانواده را داغدار میکند…کاش روزی برسد که آنقدر فرعنگ غنی باشد که محیط بان عمده کارش بشود غذا رساندن به حیوانات..نه تقیب و گریز شکارچی…..

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php