رئیس بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا خبر داد

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به ساختمان های حادثه دیده در شهرستان دنا

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۶ ب.ظ
اعطای تسهیلات ارزان قیمت به ساختمان های حادثه دیده در شهرستان دنا رئیس بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا خبر از پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به ساختمان های حادثه در شهرستان دنا داد.

ترنم دنا؛ یوسف صیادی رئیس بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا با اعلام این خبر افزود:بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا در نظر دارد با کمک و مساعدت‌های دولت‌ تدبیر  و امید جهت کمک به ترمیم و تعمیر ساختمان های مسکونی حادثه دیده بر اثر سیل  و زلزله تسهیلات ارزان قیمت پرداخت کند.

صیادی بیان کرد:این تسهیلات با توجه به تایید کارشناسان بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا و بعد از بازدید از ساختمان ها تایید و پرداخت میگردد.

رئیس بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا با اشاره به اینکه سقف تسهیلات مورد نظر از ۴ تا ۱۲ میلیون تومان است اظهار کرد: میزان تسهیلات ارزان قیمت ساختمان های حادثه دیده تنها با تایید و نظر کارشناسان بنیاد مسکن پرداخت میگردد و  و این طرح تمام ساختمان های حادثه دیده کل شهرستان دنا را پوشش میدهد.

صیادی در پایان خاطر نشان کرد:متقاضیان میتواند از تاریخ  ۳۰ مرداد ماه ۹۶ برای ارائه مدارک جهت اخذ تسهیلات مربوطه به ساختمان اداری بنیاد مسکن و انقلاب شهرستان دنا مراجعه کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php