معاون فرماندار دنا بیان کرد:

دفاع امروز من برای جایگاه زنان شهرستانم در جامعه این است که بگویم زنان شهرستان من میتوانند /مشکلات کشاورزان شهرستانم را میدانیم و برای رفع آن تلاش میکنیم / منتخبین مردم در شوراهای شهرستان جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند

تاریخ انتشار: شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۲ ب.ظ
دفاع امروز من برای جایگاه زنان شهرستانم در جامعه این است که بگویم زنان شهرستان من میتوانند /مشکلات کشاورزان شهرستانم را میدانیم و برای رفع آن تلاش میکنیم /  منتخبین مردم در شوراهای شهرستان جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند معاون فرماندار دنا:دفاع امروز من به عنوان یک زن در جایگاه فرمانداری دنا برای زنان و دختران شهرستانم این است که شعار “”زنان هم میتوانند”” را در جامعه بازگو کنم و بگویم دختران و زنان شهرستان من علاوه بر خانه داری و تربیت فرزندان توانایی کار در تمامی عرصه های اجتماعی،اقتصادی و حتی سیاسی را دارا می باشند.

ترنم دنا؛ نادیا صداقت معاون فرماندار شهرستان دنا که پیش سخنران خطبه های نماز جمعه هفته گذشته شهر سی سخت بود ضمن تبریک هفته ی دولت به مردم و مسئولین و گرامی داشت شهدای دولت و مدافعین حرم به ارائه ی گزارش مبسوطی از عملکرد دولت در سال گذشته به مردم پرداخت .

معاون فرماندار شهرستان دنا در ابتدای بیانات خود خدمت به مردم را ارزشمند برشمرد و با بیان اینکه وظیفه همه مسئولین نظام  جمهوری اسلامی ایران خدمت صادقانه به مردم است اظهار کرد:امروز خدمت به مردمی که در خط اندیشه امام و آرمان های امام و پشتیبان مقام معظم رهبری می باشند و حضور آنان سبب گردیده تا این نظام  حفظ شود افتخار بزرگی است که همه مسئولینی که مسئولیتی را پذیرفته اند می باشد.

نادیا صداقت اشاره به تلاش دشمنان قسم خورده ایران اسلامی کرد و گفت:دشمنان قسم خورده ایران اسلامی و در راس آنها استکبار جهانی دوباره دست به توطئه و دشمنی علیه این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی زده و با تبلیغات سوء، هدفی جز لطمه به این انقلاب و آرمان های آن ندارد.

وی گفت:کشورهایی چون آمریکا،اسرائیل و عربستان با سیاست ها و اندیشه های پلید خود قصد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین را دارند و اگر نبود همین حججی ها و مدافعین حرم و مسئولین دلسوز، امروز کشور ایران اینگونه با اقتدار در خاور میانه حرف نمیزد.

این مقام عالی در شهرستان دنا جایگاه زن را در جامعه مهم برشمرد و ابراز کرد:هم اکنون در سرتاسر جهان زنان زیادی را می توان مشاهده کرد که در بسیاری از فعالیت های اجتماعی و حتی سیاسی پهلو به پهلوی مردان حضور فعال دارند و البته در کنار آن از وظیفه همسری و مادری خود نیز غافل نشده اند.

صداقت گفت:دفاع امروز من به عنوان یک زن در جایگاه فرمانداری دنا برای زنان و دختران شهرستانم این است که شعار “”زنان هم میتوانند”” را در جامعه بازگو کنم و بگویم دختران و زنان شهرستان من علاوه بر خانه داری و تربیت فرزندان توانایی کار در تمامی عرصه های اجتماعی،اقتصادی و حتی سیاسی را دارا می باشند.

وی اذعان داشت:کدام زن را سراغ دارید که به او مسئولیتی سپرده باشند ولی موفق نبوده،یا او را در مسئولیتی گماشته باشند و موفق نبوده است.مگر در همین شهر و شهرستان نبود مادرانی که  فرزندان خود را با اراده و محکم بار آوردند و عزیز دردانه های خودشان را به جبهه و جنگ میفرستادند و انان را چون گلهای پرپر شده ای دریافت میکردند اما امروز بخواهیم حرف از محدودیت های کاری آنها بازگو کنیم.

معاون فرماندار دنا دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف را بزرگ خواند و گفت :بیش از ۵۷ پروژه باهزینه ای نزدیک بر ۵۰میلیارد تومان که حدود تقریبی آن ۴۸ میلیارد و هفتاد و دو میلیون تومان می باشد که ۳۵ میلیارد آن افتتاحی و ۱۲ میلیارد آن کلنگ زنی است و با اشتغال زایی ۱۵۳۰ نفر که ۵۳۰ نفر مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی دارد و در هفته ی دولت مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد که این پروژه ها بیشتر شامل پروژه های عمرانی و اقتصادی هستند.وی بیان کرد: بیشتر این پروژه ها حوزه های کشاورزی، ورزش، آب و مسکن را شامل می شوند.

معاون فرماندار دنااظهار کرد:از مجموع همه طرح ها و پروژه، به نیابت ۱۱ پروژه کلنگ زنی و افتتاح می شود که ۸ مورد آن افتتاحی و ۳ ‌مورد نیز کلنگ زنی است  که این پروژه ها در حوزه راه و آسفالت معابر روستایی ، آبرسانی و حوزه کشاورزی ،بهداشت و درمان و ورزش خواهد بود.

نادیا صداقت اذعان داشت:ما میدانیم که مردم در بخش کشاورزی،فروش محصولات وعدم انبار وسردخانه وکارخانه های تولیدی وصنایع تبدیلی مشکل دارند و میدانیم که در بخش توریست پذیری وگردشگری و زیرساختهای گردشگری علی رغم کارهای بزرگی که انجام شده است بازهم نیاز به توجه بیشتری است،اما این نوید را میدهم که با سعی و تلاش بیشتر تمامی موانع موجود بر سر راه توسعه شهرستان رفع گردد.

معاون فرماندار دنا در پایان ضمن اشاره به خدمات ارزنده زنده یاد دکتر رامین عزیزی وی را انسانی شریف،د لسوز و خدمتگزاری واقعی دانست و با تشکر از اعضای شوراهای اسلامی قبلی در شهر وشهرستان شروع به کار شوراهای جدید را تبریک گفت و تاکید کرد: منتخبین مردم توجه داشته باشند در بخش خدمات شهری وشهرداری وشهرسازی نیاز به بودجه بیشتر و توجه بیشتر است و این تنها با تلاش و کوشش شما منتخبین مردم محقق می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php