در سومین روز از هفته دولت

بهره برداری از پروژه آسفالت معابر سطح شهر سی سخت به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع در سومین روز از هفته دولت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۹ ق.ظ
بهره برداری از پروژه آسفالت معابر سطح شهر سی سخت به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع در سومین روز از هفته دولت شهردار سی سخت :آسفالت تعدادی از خیابان‌های شهر سی سخت در ۶ نقطه دو میلیارد ریال برآورد گردیده است.

ترنم دنا؛ علی محمد حسینی شهردار سی سخت در سومین روز از هفته دولت خبر از نهضت آسفالت در شهر سی سخت داد و بیان کرد:روکش آسفالت معابر اصلی و خیابان های فرعی از اولویت های شهرداری سی سخت بوده که با تامین اعتبار آن آغاز به کار گردید.

وی گفت:با توجه به درخواست های مکرر مردم و تصمیمات اتخاذ شده در ابتدای سال، اولویت امسال شهرداری اقدام در حوزه روکش آسفالت معابر شهر شد که در حال حاضر این پروژه که در قالب نهضت آسفالت بوده شروع به کار کرده است.

شهردار سی سخت سطح آسفالت معابر اصلی و فرعی سی سخت را ۱۱۰۰۰ مربع عنوان کرد و گفت: در نهضتی که شهرداری سی سخت در حال انجام آن است ۱۱۰۰۰ مربع از معابر سی سخت آسفالت خواهد شد که اعتبار آن ۲ میلیارد ریال برآورد واز محل اعتبارات عمرانی و تملک دارایی تامین گردیده است.

محمد حسینی آسفالت خیابان های فرعی در ۶ خیابان سیلبند،دنا،مسجد ولی عصر،شرق نور الشهدا،حسین آباد و فرعی یک خیابان باغات را از جمله اقدامات برنامه ریزی شده در این طرح دانست و اظهار کرد: این ۶ خیابان جزو اولویت های اصلی این عملیات بودند که عملیات آسفالت ریزی آنها انجام خواهد گردید.

شهردار سی سخت در ادامه بیانات خود خبر از زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهر سی سخت به مساحت ۳۸۰۰۰ مترمربع را داد و گفت آگهی مناقصه این پروژه نیز جهت تعیین پیمانکار منتشر گردیده است.

انتهای پیام/

 

 

 1. محسنی   شهریور ۵, ۱۳۹۶  

  سلام. هنوز که شروع نشده. چرا نوشتین بهره برداری؟؟؟؟؟

 2. خواننده   شهریور ۵, ۱۳۹۶  

  تلاش و حضور بانوان قابل تقدیر است
  بدون تعارف بانوان دارای پست و مقام تا بحال بهتر از مردان عمل کرده اند.

 3. شهروند   شهریور ۵, ۱۳۹۶  

  باسلام و خسته نباشید .امیدوارم که شهردار محترم به بهترین نحود تلاش خود را داشته باشه که شهری زیبا و درخور مردم شهر سی سخت داشته باشیم فقط تنها گله ای که هست خیابان ولی عصر شرقی از چهار راه کلانتری تا انتهای آن که به بلوار شهید بهشتی ختم میشود واقعا از لحاظ آسفالت ضعیف هست در صورتی که عبور و مرور وسایل نقلیه بسیار زیاد هست روی این خیابان امیدوارم در اسرع وقت به روکش این خیابان رسیدگی شود که این همه چاله رو در این خیابان نداشته باشیم .به امید داشتن شهری زیبا و سالم .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php