افتتاح طرح هادی سه روستا با جمعیت۹۳۰ خانوار سومین روز از هفته دولت در دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۴ ق.ظ
افتتاح طرح هادی سه روستا با جمعیت۹۳۰ خانوار سومین روز از هفته دولت در دنا + تصاویر سه پروژه اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان دنا بهره برداری رسید.

ترنم دنا؛ غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در این آیین ها که روز شنبه در شهرستان دنا برگزار شد گفت: اولین طرح عملیات اجرای ۱۲۰۰۰ متر مربع آسفالت معابر روستای کوخدان سی سخت است و تعداد خانواده تحت پوشش طرح۱۴۰ خانوار است.

زارعی بیان کرد: محل تامین اعتبار این پروژه ازمحل استانی و نفت است و ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: زمان شروع پروژه در سال ۹۵ بود و این پروژه در سال جاری به بهره برداری رسید.

زارعی تصریح کرد: عملیات گازرسانی در سالهای گذشته باعث تخریب آسفالت این منطقه شده بود که توفیق شد که با تلاش مسئولین اجرای آسفالت این روستا محقق شود.

همچنین در آیینی دیگر طرح هادی روستای <<بن زرد>>سفلی افتتاح شد.

غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح این پروژه گفت: این پروژه با اعتبار ۷ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و نفت تامین اعتبار شده است.

زارعی بیان کرد: حجم عملیات این پروژه اجرای ۲۲۰۰۰ متر مربع آسفالت معابر روستا است.

وی افزود: این عملیات در سال ۹۵ کلنگ زنی و در سال ۹۶ به بهره برداری رسید.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تعداد خانوارهای بهره بردار این پروژه را ۳۱۰ خانوار عنوان کرد.

در آیینی دیگر پروژه طرح هادی روستای <<توت نده>>با اعتبار ۸ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و نفت به بهره برداری رسید.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این افتتاح گفت: ۲۵۰۰۰ مربع عملیات آسفالت روستای توت نده با پوشش ۴۸۰ خانوار به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php