به مناسبت هفته دولت

افتتاح نمایشگاه عکس گرامیداشت هفته دولت شهرستان دنا

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۶ ب.ظ
افتتاح نمایشگاه عکس گرامیداشت هفته دولت شهرستان دنا نمایشگاه عکس طبیعت از عکاسان برتراستان و کشور گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری دنا افتتاح شد.

ترنم دنا؛  این نمایشگاه که از ۶٠ قطعه عکس زیبا از مناطق مختلف استان پدید آمده اند با حضور بهشتی فرماندار دنا افتتاح شد.

فرماندار دنا در مراسم افتتاح نمایشگاه با ابراز رضایت از برپایی این نمایشگاه هنری در دنا گفت:امیدواریم با برپایی این نمایشگاهها در سطح شهرستان باعث ایجاد انگیزه بین هنرمندان و اشاعه هنرهایی چون عکاسی و فیلمبرداری در سطح شهرستان دنا گردد.بهشتی رویکرد فرهنگی در تمامی ابعاد را باعث توسعه پایدار دانست و گفت امیدوارم توجه به فرهنگ در کنار دیگر موارد شهرستانی بیش از پیش فرهنگی را شاهد باشیم.

فرهاد ناصری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تبریک پیشاپیش اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته دولت گفت: شهرستان دنا دارای جذابیت های فراوان و کم نظری برای تصویر گری و ایجاد بازاری برای فروش تابلوهایی اینچنین زیبا و ماندگار به گردشگرانی که به شهرستان دنا تشریف میارن می باشد و ما امیدواریم این حرکت ها ایجاد انگیزه و حرکت هدفمند هنرمندان برای فراگیری هنرهایی همچون عکاسی بنماید.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا ١۴شهریور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا دایر می باشد و علاقه مندان از ساعت ٨ تا ١۴ می توانند از این نمایشگاه کم نظیر بازدید کنند. همچنین به جهت درخو است علاقه مندان به هنر زیبای عکس طبیعت تابلوهای زیبای این نمایشگاه با ٣٠/تخفیف به علاقه مندان بفروش میرسد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php