تنش میان محیط زیستی ها تا واکنش رئیس دفتر نماینده بویر احمد و دنا

هاشمی:رئیس دفتر نماینده وی را تحریک می‌کند/رئیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا:شکایت میکنم

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۹ ب.ظ
هاشمی:رئیس دفتر نماینده وی را تحریک می‌کند/رئیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا:شکایت میکنم در پی خبر درگیری و تنش مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس اداره بویراحمد و اشاره هاشمی به تحریک رئیس اداره بویراحمد توسط رئیس دفتر یکی از نمایندگان،سعادت محمدی رئیس دفتر نماینده بویر احمد و دنا واکنش نشان داد.

ترنم دنا؛ اسدالله هاشمی درباره صحت و سقم این خبر گفت: اصل جریان این است که بنده بیرون از استان بودم و مردم روستای سپیدار نزدیک کارخانه آسفالت شن و ماسه اعتراض داشتند که آلودگی شدید وجود دارد .

وی افزود: بنده به رییس حراست زنگ زدم که به رئیس اداره بویراحمد که این کارخانه در حوزه کاری وی است پیگیری کند و اگر آلودگی شدید است تذکر دهد یا موقت تعطیل کند که مردم آسیب نبینند.

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: دو ساعت بعد بنده به وی(حسین پور)گفتم مگر نرفتی که وی در پاسخ گفت: من به شما کاری ندارم و هرکاری خودم تشخیص بدهم و دوست داشته باشم انجام می‌دهم و می‌روم.

هاشمی با بیان اینکه رئیس اداره بویراحمد می‌گوید به جای دیگر وابسته‌ام، تصریح کرد: در واقع چون وابسته به یکی از نمایندگان مجلس است از دستور تمرد کرده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه رئیس دفتر این نماینده وی را تحریک می‌کند، ادامه داد: حتی وی در جایی به این مدیر شهرستانی گفته بود که باید مدیرکل را کتک بزنی.

مدیرکل محیط زیست استان با بیان اینکه ما مدارا می‌کنیم و طبق قانون تعامل می‌کنیم که برخوردی پیش نیاید، تاکید کرد: بحث اصلی ما روی قانون و سلامت مردم است و خبر ضرب و شتم را تکذیب می‌کنم.

وی در پایان گفت: تمام بحث ما این بود که چرا به محل کار و ماموریت نرفتی و وی می‌گوید من به‌جای دیگری وابسته‌ام.

واکنش رئیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا به سخنان جنجالی مدیرکل محیط زیست استان

سعادت محمدی رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده بویراحمد و دنا در واکنش به سخنان جنجالی مدیرکل محیط زیست استان گفت :شکایت می کنم

به گزارش ترنم دنا،در پی انتشار خبر درگیری و تنش میان مدیرکل محیط زیست و رئیس اداره بویراحمد و واکنش هاشمی به این خبر که اشاره کرده بود رئیس دفتر یکی از نمایندگان استان, حسین پور را تحریک می‌کند.

سعادت محمدی رئیس دفتر غلام محمد زارعی در واکنش به این سخنان جنجالی مدیرکل محیط زیست استان در گفتگو با ترنم دنا گفت: به عنوان رئیس دفتر یکی از نمایندگان استان بر علیه مدیرکل شاکی می‌شوم.

محمدی بیان کرد: قطعاً بقیه رئیس دفتر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم شاکی می‌شوند تا معلوم شود کار چه کسی بوده است.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده بویراحمد و دنا گفت: وکیل بنده هم اکنون کارها را پیگیری می‌کند و فردا در محاکم قضایی طرح دعوا می‌کنم چون مدیرکل با این سخنان خود تشویش اذهان عمومی کرده است.

انتهای پیام/

 1. ناشناس   شهریور ۱۰, ۱۳۹۶  

  هاشمی نه مدیریت داره و نه اخلاق ابروی سید ضیا هاشمی را هم لکه دار کرده با این کاراش

 2. تاج ملک یاسوج وسی سخت   شهریور ۱۰, ۱۳۹۶  

  جالبه هروقت بخواهند مدیر کلی را عوض کنند مسائل داخلی اداره را میارند بین مردم که سودی برای مردم نداردتهمت بهش میزنند ومیگویند بد کقته بد دیده بد رفته بد آمده ویا بد شنیده خوب عدضش کنید آبرویش را نبرید

 3. سیسخت   شهریور ۱۱, ۱۳۹۶  

  ما مردم سیسخت هم چندین بار بع خاطر بحث زمینی خاری شخصی باهاشون تماس گرفتیم ولی متاسفانه اصلا پیگیری نشد.هاشمی باید عوض شود

 4. ناشناس   شهریور ۱۴, ۱۳۹۶  

  ما مردم سی سخت که از دست کارای هاشمی و منابع طبیعی به ستوه امده ایم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php