برپایی نمایشگاه خط کوفی قرآنی استاد زهرا رشیدی در شهرستان دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۳ ب.ظ
برپایی نمایشگاه خط کوفی قرآنی استاد زهرا رشیدی در شهرستان دنا + تصاویر به مناسبت عید سعید قربان و در آستانه عید سعید غدیر نمایشگاه خط قرآنی کوفی در کنارکارگاه کوفی نگاری در روستای بیاره برپا شد.

ترنم دنا؛  نمایشگاه خط قرآنی کوفی از آثار استاد زهرا رشیدی استاد خط کوفی و رئیس انجمن خوشنویسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا در حاشیه نمایشگاه کوفی نگاری برپا شد.
این نمایشگاه که از ۲۰ تابلوی مزین به آیات قرآنی و به خط کوفی نگارش شده بود در سیاه چادر های عشایری برپا شد و مورد توجه حضار و عموم علاقه مندان و گردشگرانی که شهرستان دنا و روستای زیبای بیاره را هدف گردش قرار داده بودند ، قرار گرفت.
فرهاد ناصری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا برپایی نمایشگاه های هنری و مذهبی را متناسب با روح و ذوقیات مردم این دیار بر اساس پیشینه دینی و تاریخی آنان ذکر کرد و گفت : نسیم روحبخش دعای عرفه در آستانه عید سعید قربان و غدیر در سرزمین زیبائی ها و نعمتهای کم نظیر الهی و یاد و نام خداوند خالق زیبائی ها باعث خواست همگانی مبنی بر برپایی نمایشگاههای فرهنگی _هنری و مذهبی برای مردم دیار دنا می شود و امیدواریم روزی شاهد جلوه گری بیش از پیش هنرمندان متعهد در راستای فرهنگ عامه که همانا فرهنگی معتقد و آرام و انسانی می باشد ، باشیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php