گرد همایی بزرگ اعضای حلقه های صالحین حوزه محمد رسول الله شهرستان دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۶ ق.ظ
گرد همایی بزرگ اعضای حلقه های صالحین حوزه محمد رسول الله شهرستان دنا + تصاویر هارونی گفت:در این همایش بیش از۱۹۰ بسیجی در قالب گروه های متعدد در اردوگاه نور سی سخت به بحث و تبادل نظر در خصوص تربییت جوانان انقلابی و با بصیرت و ورود آنها به جامعه برای توسعه مسائل فرهنگی، سیاسی و خواسته های مقام معظم رهبری پرداختند.

ترنم دنا؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سیسخت با ابا اعلام این خبر افزود:این همایش با حضور حجت السلام مومنی مسوول تعلیم و تربیت سپاه استان،سرهنگ پاسدار علی ستوده نیا فرمانده بسیج ناحیه دنا و جمع کسری از حلقات صالحین در اردوگاه نور سی سخت برگزار گردید.

هارونی گفت:در این همایش بیش از۱۹۰ بسیجی در قالب گروه های متعدد در اردوگاه نور سی سخت به بحث و تبادل نظر در خصوص تربییت جوانان انقلابی و با بصیرت و ورود آنها به جامعه برای توسعه مسائل فرهنگی، سیاسی و خواسته های مقام معظم رهبری پرداختند.
شرکت مستمر در نماز جمعه و هیات های مذهبی، توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان از طریق ماهواره و فضای مجازی، آمادگی همیشگی بسیجیان در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و امر به معروف و نهی از منکر مهمترین مواردی بود که در این همایش، در مورد آنها بحث و گفت و گو شد

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سیسخت اظهار کرد: ارتقای معرفت دین، بصیرت سیاسی و روحیه خدمتگزاری، توسعه فرهنگی و تفکر بسیجی و تقویت روحیه همیاری و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان مهمترین هدف برگزاری این همایش است.
پاسدار رضا هارونی خاطر نشان کرد: نیروهای بسیج همواره در تلاش بوده اند فراتر از نگاه های جناحی، تنها در راستای مصالح و منافع ملی و پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند که موفقیت های چشمگیری نیز در این خصوص کسب کرده اند.
انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php