سید موسی خادمی رفتنی شد/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + عکس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۲ ب.ظ
سید موسی خادمی رفتنی شد/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد را بشناسید + عکس محمد بیرانوندی در گفت‌وگوی با ایلنا گفت: استاندار شدن سیدموسی خادمی استاندار کنونی کهگیلویه و بویراحمد را در مسوولیت استانداری لرستان به فال نیک گرفته و امیدواریم منشا خیر و برکت برای استان ما باشد.

ترنم دنا؛ نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی از قطعی شدن تصمیم دولت برای تغییر استاندار لرستان خبرداد و اظهارداشت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد جایگزین استاندار لرستان می‌شود.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگوی با ایلنا گفت: استاندار شدن سیدموسی خادمی استاندار کنونی کهگیلویه و بویراحمد را در مسوولیت استانداری لرستان به فال نیک گرفته و امیدواریم منشا خیر و برکت برای استان ما باشد.

وی افزود: سید موسی خادمی استاندار کنونی کهگیلویه و بویراحمد استانداری جوان و دانشگاهی بوده که ما از این تصمیم دولت استقبال می کنیم.

در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت، استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد معرفی خواهد شد.

منابع آگاه  اطلاع دادند از میان گزینه هایی که به نمایندگان استان توسط وزارت کشور پیشنهاد شده، دکتر احمدی در جلسه روز سه شنبه نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در وزارت کشور مورد موافقت قرار گرفت.

اما احمدی کیست؟

علی‌محمد احمدی (زادهٔ ۱۹ دی ۱۳۴۴ در آبدانان) نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ دهلران، آبدانان و دره‌شهر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی بوده‌است. وی هم اکنون درسمت معاون اقتصادی وزیرنفت و مشاور وزیرمشغول به کارهستند.

تحصیلات
احمدی تحصیلات دوره متوسطه را در زادگاه خویش سپری کرد. سال ۶۸ مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه اصفهان، سال ۷۲ کارشناسی ارشد را از دانشگاه تربیت مدرس و در سال ۸۲ مدرک دکترای خود را از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرد. عنوان پایان‌نامه دکترای وی «اثر سیاستهای تعدیل بر توزیع درآمد، بر اقتصاد ایران» بود.

طرحها و فعالیتهای تحقیقاتی
احمدی ۳۱ طرح تحقیقاتی اجرا شده و در دست اجرا در شاخه‌های مختلف اقتصاد و نیز در زمینه‌های کشاورزی، صنعتی، مدیریت شهری و روستایی، نفت و گاز و جامعه شناختی دارد.

وی همچنین چندین کارگاه علمی آموزشی در تهران و ایلام برپا کرده و نیز بعنوان سخنران و ارائه دهنده مقاله در چندین کارگاه علمی تحقیقاتی کشور حضور داشته است.

سمتهای علمی و اجرایی پیشین
مدیرکل دفتر منابع مالی و بودجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
دبیر دبیرخانه ارزیابی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی
معاون مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی کشور
ریاست پژوهشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس
عضو شورای مشاوران دیوان محاسبات کشور
عضو گروه پژوهشی عدالت و رفاه اقتصادی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام
عضو کمیته آموزش (آموزش و توسعه پایدار) کمیسیون ملی یونسکو
نماینده پارلمان جمهوری اسلامی ایران در سازمان تجارت جهانی (ژنو، سوییس ـ ۲۰۱۳)
تدریس
احمدی عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس با رتبه استادیاری می‌باشد.[۶] افزون بر آن در دانشگاه‌های ذیل نیز تدریس کرده یا سابقه تدریس دارد:

دانشگاه تهران
دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه پیام نور
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه شهید باهنر کرمان
وی همچنین بعنوان استاد مشاور و راهنمای برخی دانشجویان رشته اقتصاد بویژه در دانشگاه تربیت مدرس بوده است.

کتابها و تألیفات
اصول و مبانی بودجه ریزی
پول، ارز و بانکداری
توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی
اقتصاد سلامت (ترجمه)
دستورالعمل تنظیم حسابهای ملی سلامت (ترجمه)
وی همچنین در مجموع ۶۰ مقاله شامل: ۳۱ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی کشور به چاپ رسانده و ۲۹ مقاله در مجامع علمی کشور ارائه کرده است

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php