کد خبر : 19508
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
541 بازدید بازدید

حمیده هدایت‌خواه:آقای استاندار از این دامگه عبور کنید، تا بر مسائل مشرف شوید

حمیده هدایت‌خواه:آقای استاندار از این دامگه عبور کنید، تا بر مسائل مشرف شوید

جناب استاندار به استانی قدم می‌گذارید سرشار از انرژی، توانایی، نشاط و دارایی‌های انسانی و طبیعی که با شناخت و مدیریتشان می‌توان بهترین‌ها را برای این مردم رقم زد.

ترنم دنا؛حمیده هدایت خواه

پیش از سخن

«و حق من بر شما این است که مرا در آشکار و نهان خیرخواهی کنید.»

حضرت امیر (ع)

جمله فوق را یکی از حقوق حاکمان بر مردم می‌دانیم که از زبان امیر مؤمنان خطاب به مردم بیان‌شده است، پس مردم مکلف‌اند برای حکامشان خیرخواهی کنند در آشکار و نهان و من از باب این تکلیف سخنی کوتاه با استاندار جدید در میان می‌گذارم! بی‌شک این خیرخواهی، خیرمقدم حقیقی است، باشد که از چاپلوسی، ریا و ژاژخایی در مواجهه با مسئولین بپرهیزیم و با زبانی حق گو به استقبالشان برویم.

کوتاه‌سخن

جناب استاندار به استانی قدم می‌گذارید سرشار از انرژی، توانایی، نشاط و دارایی‌های انسانی و طبیعی که با شناخت و مدیریتشان می‌توان بهترین‌ها را برای این مردم رقم زد. بی‌شک تأکید بر شناخت پتانسیل‌ها و دارایی‌های این استان، تأکید بر مهم‌ترین گامی است که یک مدیر و مسئول می‌تواند برای به سرانجام رسیدن بهتر برنامه‌هایش، بردارد. پس دقیق بنگرید و در این دقت به خانواده و زنان نگاهی دوباره و دقیق‌تر بیفکنید که می‌دانم، خوب می‌دانید پایه رشد هر منطقه و جامعه‌ای خانواده است.

شاید بتوان با قاطعیت گفت حوزه زن و خانواده در این استان از حوزه‌های مغفول مانده‌ای است که بی‌توجهی جدی به آن زمینه‌ساز دیگر آسیب‌ها در سطح جامعه نیز شده و می‌شود! این بی‌توجهی در دوره‌ای با رهاشدگی مطلق و دوره‌ای دیگر با پرداخت نمایشی و ویترینی به عرصه مهم خانواده قابل‌رؤیت است، می‌خواهم بگویم با رصدی جدی به‌خوبی درمی‌یابید نبود نگاه کارشناسانه و دلسوزانه در میان مسئولین این حوزه در استان مهم‌ترین نقطه‌ای است که این غفلت را دامن زده و میزند. پس‌ازاین دامگه عبور کنید تا بتوانید به‌خوبی بر مسائل این عرصه مشرف شوید و تصمیماتی اتخاذ کنید تا با تکیه‌بر آن‌ها بتوانید یکی از مهم‌ترین سلول‌های تمدن ساز امروز یعنی خانواده را از مسائل گریبان گیرش رهایی بخشید.

ما پایه‌ای‌ترین خواسته خود را در نوع انتخاب مدیران و مسئولین حوزه زن و خانواده در استان با شما در میان نهادیم! از سیاسی‌کاری در انتخاب مسئولین این عرصه بپرهیزید و اگر می‌خواهید نامی نیک از شما در میان این استان باقی بماند برای اولین بار با نگاهی کارشناسانه و دلسوزانه به این عرصه بنگرید و کارشناسان و دلسوزان حقیقی این حوزه را به مسئولیت بگمارید، کسانی که به‌دوراز بازی‌های سیاسی تنها و تنها به فکر خانواده و زنان این استان‌اند. این گام شما می‌تواند منشأ جدی حل بسیاری از مسائل موجود باشد.

امید که همه ما در مسئولیت‌های خود خادم و خیرخواه مردم و انقلاب باشیم و در مسر رضای حق‌تعالی گام برداریم.

* کارشناس و فعال حوزه زنان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کریم مرادی جمعه , ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸

البته خانم هدایت خواه خوب است بدانید در زمانی که پدر جنابعالی در قدرت مطلق به واسطه همراهی دولت خاص و اتفاقات سال ۸۸ که منجر به تمام خواهی امثالهم گردید نگاهی بیندازید…نگاهی در آن زمان به مقوله زن و سیاسی بازی برای انتصابات پدر و جناب استاندار خاصتان بکنید و آن وقت اگر منطقی عدالت خواه بجای هدایت خواه در شما باشد قطعا روی برگردانده و گوشه ای کز میکنید…آن زمان که صدای هیچ مخالفی حتی در ته چاه هم جرات بلند شدن را نداشت اگر ذره ای خیرخواهی در وجودتان بود اعتراض میکردید که چرا مخالفان باید خفه شوند و هر چه ما میگوییم درست باشد؟

بویراحمدی اصیل شنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۴:۴۹

جناب کریم مرادی نوع اظهار نظر جناب عالی در خصوص یک نقد کارشناسانه و به دور از سیاست زدگی عین تنگ نظری و تعصب بی جا می باشد لطفا به خود بیائید آقای دکتد هدایت خواه فردی با هویتی مستقل می باشد و این نوع اظهارات به دور از انصاف می باشد ضمناین که کسی که به واسطه علم و تقوای دربین مردم بالا رفته باشد باهزاران اظهار نظر کور شکسته نمی شود

ناشناس چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۴:۰۲

قطعا خانم هدایت خواه با نظری کارشناسانه وبه دور از مسائل سیاسی به پیشنهادی جامع وسازنده پرداخته اند. به غیر از این مسائل خیلی از مواردی هستند که جای تجدید نظر دارند. از انتخاب های بی اساس وغیرمنطقی بعضی از مدیران ومعاونین تابه کار گیری نیروهایی صرفا براساس حزب وگروهی خاص وبه دور از تجربه های علمی وکارایی مفید.
استان ما به خصوص بویراحمد ودنا متاسفانه بازیچه سیاسی بازی های نمایند ه هایی شده اند که هدفشان فقط به ریاست رساندن افرادی مدنظر خودشان است بدون در نظر گرفتن لیاقت وشایستگی آن فرد.آقای استاندار جزئیات زیر مجموعه ها را به خاطر خدا با دوربین اخلاصتان ببینید واین بد آموزی ها را ریشه کن کنید.

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php