استاندار کهگیلویه و بویر احمد مطرح کرد:

نا آشنا با زاگرس بزرگ و استان پر افتخار کهگیلویه و بویراحمد نیستم/ تقویت زیرساختها در دستور کار بوده و سعی می‌کنیم استان را به جایگاه خودش در زمینه توسعه برسانیم

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ
نا آشنا با زاگرس بزرگ و استان پر افتخار کهگیلویه و بویراحمد نیستم/ تقویت زیرساختها در دستور کار بوده و سعی می‌کنیم استان را به جایگاه خودش در زمینه توسعه برسانیم استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: نا آشنا با زاگرس بزرگ و استان پر افتخار کهگیلویه و بویراحمد نیستم و با نخبگان حوزه‌های مختلف این استان آشنایی دارم.

ترنم دنا؛ دکتر علی محمد احمدی در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بسیار خوشحالم امروز در خدمت برادران و خواهران عزیزم در استان هستم.وی گفت:استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: تقویت زیرساختها در زمینه‌های مختلف از جمله خطوط ریلی, هوایی و زمینی, آب, گردشگری و کشاورزی در اولویت برنامه‌هایم است.

وی با بیان اینکه دل کندن از تهران یک مقدار برایم سخت بود, عنوان کرد: ولی وقتی به استان آمدم احساس کردم به خانه خود بازگشتم.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: نا آشنا با زاگرس بزرگ و استان پر افتخار کهگیلویه و بویراحمد نیستم و با نخبگان حوزه‌های مختلف این استان آشنایی دارم.

احمدی بیان کرد: از این فرصت خدمت در نظام و اعتماد دولت استفاده و سعی می‌کنم رضایت خالق و مردم را به دست آورم.

وی با بیان اینکه حاشیه‌نشینی رنج‌آور و جاده‌ها سخت گذر است ادامه داد: تا رسیدن به هدف مطلوب مدنظر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری فاصله است.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد موقعیت کهگیلویه و بویراحمد را ویژه دانست و افزود: مطابق با پتانسیل‌های موجود از جمله آب و گردشگری برنامه‌های کاری خود را تدوین می کنم.

احمدی تاکید کرد: تقویت زیرساختها در دستور کار بوده و سعی می‌کنیم استان را به جایگاه خودش در زمینه توسعه برسانیم.

وی خواستار تلاش برای رشد ظرفیتها شد و گفت: از هیچ تلاشی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری که رئیس جمهوری نیز بر این مهم تاکید دارد, دریغ نمی‌کنم.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: برای توسعه استان راهی جز جذب سرمایه‌گذاری نداریم که امیدوارم با مشارکت مردم و بخش خصوصی و همکاری مدیران بتوانیم به افق پیش‌بینی شده در کمترین زمان ممکن برسیم و با بهره گیری از تمام فرصت ها و سلایق تمام توانم را برای رشد و توسعه استان زرخیز کهگیلویه و بویراحمد به کار می‌گیرم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php