روابط عمومی شهرداری سی سخت

پیام تبریک انتصاب استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد توسط شهردار سی سخت

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۹ ب.ظ
پیام تبریک انتصاب استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد توسط شهردار سی سخت شهردار سی سخت طی پیامی انتصاب استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد را به وی تبریک گفت.

ترنم دنا؛ در پی انتخاب دکتر علی محمد احمدی استاندار جدید کهگیلویه و بویر احمد مهندس علی محمد حسینی شهردار سی سخت (مرکز شهرستان دنا) در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.

به گزارش ترنم دنا متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب دکترعلی محمد احمدی

استاندار کهگیلویه و بویر احمد

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت استاندار کهگیلویه و بویر احمد که حاکی از تعهد، توانمندی و حسن سوابق خدمتی است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم و یقیناً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی های  فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.

استان کهگیلویه و بویر احمد از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است و  دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است.
لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان کهگیلویه و بویر احمد است و ان شاءا… تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد را به افق های وسیع تری به نظاره واداشته و با تکیه بر سوابق و تجارب حضرتعالی در کشور و استان ایلام که در طول سال های پرافتخار خدمت به ملت شریف ایران و مردم آن دیار کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.
اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد  همان طور که تاکنون در تمامی مسئولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.
همچنین از زحمات دلسوزانه جناب آقای دکتر سید موسی خادمی استاندار سابق کهگیلویه و بویر احمد صمیمانه تشکروقدردانی می نمایم و برای ایشان نیز آرزوی سربلندی دارم.

علی محمد حسینی

شهردار سی سخت

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php