در نشست هماهنگی برنامه های دفاع مقدس عنوان گردید:

۲۵ برنامه متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان دنا برگزار می گردد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۵ ق.ظ
۲۵ برنامه متنوع به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان دنا برگزار می گردد جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان دنا با حضور جمعی از مسئولین سپاه شهرستان دنا در سالن جلسات سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.

ترنم دنا؛ پیش از ظهر امروز و در آستانه ۳۱ شهریور ماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی و آغاز هفته دفاع مقدس، نشست هماهنگی برگزاری مطلوب برنامه‌های این هفته با حضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا و جمع خبرنگاران برگزار شد.

باقر پسنده جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا در این نشست ،اظهار کرد:هدف از برگزاری هفته دفاع مقدس بیان واقعیت‌ها و ارزش‌ها و همچنین نمایش قدرت و توان نظامی ، انتظامی و نیروهای بسیجی و ارزیابی و انسجام بین نیروها است.

پسنده با اشاره به فرموده امام راحل مبنی بر با ارزش بودن و مقدس بودن دوران جنگ خاطر نشان کرد:ما توانستیم در دوران جنگ تحمیلی و آن دوران پر از تحریم با توکل به خداوند در مقابل دشمن بایستیم و آزادی و ایستادگی امروز ما مرهون خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم که بیشتر آنها از جوانان بعد از انقلاب می باشداست.

وی با بیان اینکه ما انقلابمان را در طول هشت سال دفاع مقدس صادر کردیم چرا که جنگ ارزش‌ها و جنگ حق و باطل بود، افزود:در هفته دفاع مقدس امسال ۲۵ برنامه متنوعی برنامه‌ریزی شده که با حضور حداکثری مردم و مسئولان به نحو مطلوبی اجرایی خواهند شد.

پسنده تصریح کرد:این جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته دفاع مقدس بوده که انتظار می‌رود همه ادارات و نهادها به ویژه مسئولان شهرستان همکاری مطلوبی در برگزاری هر چه باشکوه تراین برنامه‌ها داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه دنا رژه خودرویی نیروهای مسلح و ادارات و نهادهای شهرستان،سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا،دیدار با امامان جمعه دو شهر سی سخت و پاتاوه،برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی بخش پاتاوه،برگزاری نشست نهضت روشنگری،سرکشی از حلقات صالحین و افتتاحیه پایگاه های مقاومت بسیج در لما و سادات محمودی را از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این هفته برشمرد.

وی ادامه داد: برگزاری نشست‌های یاوران مهدی عج و روشنگری با موضوعات مختلف، حضور در نماز جمعه شهر سی سخت و پاتاوه، فضاسازی و سنگربندی مدارس و ادارات از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس درشهرستان دنا است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا گفت: به تصویر کشیدن رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس، بصیرت‌افزایی و تبیین آرمان‌های والای انقلاب به ویژه برای نسل نوجوان و جوان از مسائل مهمی بوده که در اجرای برنامه‌ها مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

انهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php