ترنم دنا گزارش می دهد:

همایش روز جهانی کودک در شهرستان دنا برگزار شد + تصاویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۹ ب.ظ
همایش روز جهانی کودک در شهرستان دنا برگزار شد + تصاویر رئیس بهزیستی شهرستان دنا گفت:میزان غذای گرمی که در مهدهای کودک شهرستان داده میشود برای ۶۰۰ کودک بوده و تعداد مهدهای کودک موجود در شهرستان دنا ۲۹ مرکز می باشد.

ترنم دنا؛ قبل از ظهر امروز همایش روز جهانی کودک با حضور اسد اله برگریزان رئیس بهزیستی شهرستان دنا،امام جمعه شهر پاتاوه و جمعی از مسوولان در گلزار شهدای شهر پاتاوه برگزار گردید.

در این همایش ضمن عطر افشانی گلزار شهدای پاتاوه از مربیان مهد های کودک شهرستان دنا تجلیل گردید.

برگریزان با اشاره به ناتوانی و ضعف اقتصادی موجود در برخی از مناطق روستایی شهرستان و وضعیت درآمدی پایین این مناطق از سوی بهزیستی یک وعده در روز غذای گرم در مهد های کودک شهرستان دنا داده می‌شود.

وی گفت:میزان غذای گرمی که در مهدهای کودک شهرستان داده میشود برای ۶۰۰ کودک بوده و تعداد مهدهای کودک موجود در شهرستان دنا ۲۹ مرکز می باشد.

رئیس بهزیستی شهرستان دنا مبلغ هزینه شده در سال ۹۵ بابت غذای گرم را ۱۲۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت:این رقم با توجه به ارقام سالهای گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

برگریزان مبلغ هزینه شده در حوزه پرداخت شهریه سه دهک خانواده های کم درآمد و آسیب دیده را ۳۰ میلیون تومان اعلام کرد و میزان مبلغ هزینه شده در حوزه توسعه و تجهیز مهد های کودک را نیز ۳۰ میلیون تومان بیان کرد.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php