یادواره آبروی محله شهید برزو ازراش در گندی خوری دنا برگزار شد + تصاویر

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۵ ب.ظ
یادواره آبروی محله شهید برزو ازراش در گندی خوری دنا برگزار شد + تصاویر ترنم دنا؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سیسخت با اعلام این خبر افزود:این یادواره با حضور نماینده ولی فقیه در هلال احمر  استان کهگیلویه و بویر احمد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا ، مدیر اوقاف و رییس بنیاد شهید شهرستان دنا در روستای گندی خوری برگزار شد. ستوان یکم پاسدار رضا هارونی […]

ترنم دنا؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سیسخت با اعلام این خبر افزود:این یادواره با حضور نماینده ولی فقیه در هلال احمر  استان کهگیلویه و بویر احمد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا ، مدیر اوقاف و رییس بنیاد شهید شهرستان دنا در روستای گندی خوری برگزار شد.

ستوان یکم پاسدار رضا هارونی فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت:: درخت شکوهمند انقلاب اسلامی با خون شهدا آبیاری شده و ما هر چه داریم به برکت جان فشانی این عزیزان است.

سرهنگ دوم پاسدار علی ستوده نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مقام شهید را بالا دانست و گفت: شهید از آن رو زنده و جاوید است که هستی خویش را با هست هستی پیوند جاودانه زده و به‌برکت همین پیوند مقدس است که چون‌، ستاره‌ای پرفروغ در افق آسمان هدایت، راه خانه دوست را اشاره می‌کند.

فرمانده بسیج شهرستان دنا در پی یاوه گویی های رئیس جمهور امریکا خاطر نشان کرد:با وجود چنین واکنش های تند و سخنان سخیف از طرف رئیس جمهور آمریکا می توان به این نتیجه رسید که نظام و سپاه پاسداران وظیفه خود را به خوبی انجام داده است که امروز شاهد اینگونه رفتارها از طرف دولت آمریکا می باشیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php