حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد گفت:

فرهنگ مردم سی سخت دارای پیشینه تاریخی است / نیاز اساسی و ضروری این شهر احداث سردخانه و کارخانه صنایع تبدیلی می باشد / بعضی از پروژه ها منفعتی برای استان ندارند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۷ ب.ظ
فرهنگ مردم سی سخت دارای پیشینه تاریخی است / نیاز اساسی و ضروری این شهر احداث سردخانه و کارخانه صنایع تبدیلی می باشد /  بعضی از پروژه ها منفعتی برای استان ندارند حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد:اگر شرایط کار برای جوانان توسط مسئولین فراهم گردد بی شک آمار طلاق نیز کاهش یافته و جوان دارای شغل هیچگاه سراغ خلاف نخواهد رفت.

ترنم دنا؛ امام جمعه شهر سی سخت در جلسه شورای ادارای امروز شهرستان دنا که به ریاست علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویر احمد در سالن جلسات فرمانداری دنا برگزار گردید یک بار دیگر جهت توسعه شهر سی سخت سخن گفت و با اشاره به تپوگرافی های سی سخت این شهر را به عنوان قطب گردشگری استان معرفی کرد و خواستار توجه جدی مسئولین استانی و شهرستانی به این مساله شد.

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد فرهنگ مردم سی سخت را دارای پیشینه تاریخی دانست و گفت:این شهر دارای چهره های نخبه و ادبی می باشد که امروز هر کدام در نقطه ای از کشور به نظام خدمت می کنند.

وی گفت:ورزشکاران شهر سی سخت نه تنها در کشور بلکه در جهان و در مسابقات آسیایی و المپیک زبان زد هستند و لازم است این ورزشکاران مورد حمایت قرار بگیرند چرا که نام خطه ای از این استان را جهانی کردند.

رییس شورای فرهنگ عمومی سی سخت گفت:مردم سی سخت مردمانی کم توقعی هستند که برای مطالبات خود کمتر به مسئولین مراجعه می کنند.

وی اظهار داشت زنان و دختران سی سختی در عاشورا و تاسوعا حسینی نهایت عفت و حیا را به جای آوردند و هیچ موردی مبنی بر بی حجابی آنها نداشتیم.

امام جمعه سی سخت مشکل طلاق را یکی از معضلات موجود در سطح کشور دانست و گفت:جوانی که بیکار است و شغل مناسبی ندارد قطعاً نمیتواند ازدواج کند و ازدواج نکردن او هم برای خود او هم برای خانواده او دغدغه است و موارد زیادی هست که به علت بیکاری خانواده ای از هم پاشیده و کار به طلاق ختم شده است.

مصباح نژاد گفت:اگر شرایط کار برای جوانان توسط مسئولین فراهم گردد بی شک آمار طلاق نیز کاهش یافته و جوان دارای شغل هیچگاه سراغ خلاف نخواهد رفت.

حجت الاسلام مصباح نژاد تعامل بین مدیران،مردم و امامان جمعه شهرستان دنا را در سطح مطلوبی دانست و خاطر نشان کرد:تعامل و همفکریی موجود پیامد خوبی داشته و مزیت این تعامل و همفکری پیشرفت شهرستان خواهد بود.

امام جمعه سی سخت ضمن تشکر و قدردانی از غلام محمد زارعی نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا به خاطر اخذ مجوز احداث دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه و برطرف کردن مشکلات شهرداری سی سخت،تلاش وی را جهت رفع مسائل بهداشت و درمان مردم شهرستان دنا مطلوب دانست.

وی ضمن دفاع از کشاورزان سی سختی،آنها را کشاورزانی زحمت کش و رنج دیده دانست که در طول سال اقدام به کار و تلاش برای تولید میوه از باغات خود میکنند اما دریغ از سودی که عایدشان شود.وی گفت:نیاز اساسی و ضروری این شهر احداث سردخانه و کارخانه صنایع تبدیلی می باشد تا کشاورزان به جای حراج محصول خود در بازار میوه و تره بار با ذخیره سازی آن بتوانند محصولات خود را در طول ماه های سال و با قیمتی مناسب به فروش برسانند.

رییس شورای فرهنگ عمومی سی سخت در ادامه گفت:در بعضی از پروژه ها مشاهده می شود بعد از افتتاح،هیچ منفعتی برای استان و شهرستان نداشته و سود آن نصیب استان های دیگر میشود که باید در اینباره نیز تصمیمی مهم اتخاذ گردد.

وی در پایان از خدمات اداره برق شهرستان تقدیر و تشکر کرد و خدمات این دستگاه را جهت رفاه حال مردم مثال زدنی معرفی کرد.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php