کد خبر : 21105
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
901 بازدید بازدید

توضیحات رئیس آبفای شهری سی سخت در پی اظهارات سخنگوی شورای شهر سی سخت

توضیحات رئیس آبفای شهری سی سخت در پی اظهارات سخنگوی شورای شهر سی سخت

رئیس آبفای شهر سی سخت در پی اظهارات سخنگوی شورای شهر سی سخت نسبت به اعمال تبصره ۳ در قبوض آب مشترکین آن شرکت واکنش نشان داد.

ترنم دنا؛وحید نوروزی در پی اظهارات سخنگوی شورای پنجم شهر سی سخت مبنی بر صدور فیش های جدید آبفای شهری سی سخت و اعمال تبصره ۳ در این فیش ها گفت:ضمن تقدیر و تشکر از شورای شهر سی سخت و نگرانی آنها در خصوص اعمال برخی مواد و تبصره های قانونی مندرج در فیش های پرداختی مردم کاملاً به جا است ولی این اداره به هیچ وجه ممکن نمی تواند به طور خودسرانه اقدام به افزایش و یا کاهش یک ریالی آب در فیش های مصرفی داشته باشد مگر با کسب مجوز از وزارت نیرو و به صورت مصوبه قانونی.

رئیس آبفای شهر سی سخت اظهار کرد:بنا به مطالب عنوان گردیده از سوی عضو شورای شهر سی سخ مبنی بر این که اداره ابفای سیسخت ۷۰ درصد از آب بها جهت شبکه فاضلاب در فیش ها اضافه می نماید وتوسط مردم پرداخت می گردد، صحت نداشته ولی برابر قانون به ازای هرقبض ۱۰درصدبرای شهرهایی که موافقت  نامه تاسیسات فاضلاب دارند وبرای کسانی که فاقد شبکه فاضلاب وانشعاب فاضلاب بوده جهت توسعه فاضلاب آن شخص اضافه می گردد، آن هم توسط معاونت خدمات مشترکین شرکت ابفای استان وبراساس تعرفه های شورای اقتصاد تنظیم میگردد.

نوروزی گفت:به عنوان مثال اگر قبض آبی ۵۰۰۰تومان باشه ۱۰درصد اضافه میگردد ودر مجموع کل قبض ۵۵۰۰تومان می باشد. بنابراین از این بزرگوار باتوجه به جایگاهی که دارد انتظار میرود رعایت نمایدوبداند این نوع رفتارها خیلی جالب نبوده ونیست.واز مردم هم خواهش میکنیم در صورت هر نوع اعتراضی ویا توجیهی به شرکت ابفای استان معاونت خدمات مشترکین مراجعه نمایند.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 11 در انتظار بررسی : 5 انتشار یافته : ۶
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

جهانفکر دوشنبه , ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

اه مردم به خاطربی تدبیری درتصفیه فاضلاب به دنبالتون خواهدبود

بویراحمدی سه شنبه , ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۴:۵۴

آخرش جوابی در مورد تبصره ۳ که آقای محسنی گفته،ندادید….ماجرای این تبصره و توافق با شورای قبل چیه؟؟؟

سیسخت سه شنبه , ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷

.اولا سخن گوی شورای شهر نماینده ی مردم بوده و طبق وظیفه اش صحبت میکند معلوم نیست منظور جنابعالی از رعایت کردن و رفتارهایی که جالب نبوده چیست .شاید بهتر باشه خود شما عایت کنید و برای شورا که نماینده ی مروم است تعیین تکلیف نکنید .ضمنا بحث فیشها چند بار مطرح شده و پاسخ جنابعالی اصلا قانع کننده نیست .این هم شد جواب؟ !!’ از بالا تصمیم گرفته شده ‘.از بالا در کل کشور شهر سیسخت را انتخاب کردند که این موازد را در فیشها اعمال کنند؟ پس چرا برای سایر نقاط نیست ؟ایا انتظار دارید ما حرف شما را باور کنیم .اگر اگاهی بر کار خود دارد باید با مردم رو راست باشید .و اگر اطلاع کافی ندارید صاف و پوست کنده بگید هیچ اشکالی ندارد .ولی پاسخهای نا مناسب و ناقص شاید باعث سوء تفاهم شود .

ناشناس سه شنبه , ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰

دوستی می گفت توجیه تنها سوراخی است که هر میخی در آن فرو می رود. پاسخ توجیه کننده ندهید به فکر مردم باشید وگرنه با مردم طرفید.

ناشناس چهارشنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۵:۴۳

الان بیش ازیکسال لوله آبی درکوچه ماشکسته وبارها به آب وفاضلاب زنگ زدیم دریغ از پیگیری انگارنه انگارکه آب داره هدر میره

دنا شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۲۶

من که می گم همه مردم یک دست فیش ها رو پرداخت نکنند . تا اطلاع ثانوی

اخبار وپژه

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php