جوابیه سخنگوی شورای شهر شهر سی سخت در پی اظهارات رئیس آبفای این شهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۸ ق.ظ
جوابیه سخنگوی شورای شهر شهر سی سخت در پی اظهارات رئیس آبفای این شهر داریوش محسنی سخنگوی شورای شهر سی سخت با ارسال جوابیه ای نسبت به اظهارات رئیس آب و فاضلاب شهری سی سخت واکنش نشان داد.

ترنم دنا؛در پی واکنش سخنگوی شورای شهر سی سخت در شبکه های مجازی علیه صدور قبض های دارای تبصره ۳ توسط آبفای شهری سی سخت اینجا بخوانید  تنها دقایقی بعد وحید نوروزی رئیس آبفای شهری سی سخت نسبت به اظهارات سخنگوی شورای شهر سی سخت نیز واکنش نشان داد  اینجا بخوانید و این اقدام را مصوبه قانون دانست که شرکت آب و فاضلاب در آن نقشی ندارد.

به گزارش ترنم دنا؛بعد از درج مطالب این دو مسئول در رسانه ها،سخنگوی شورای شهر سی سخت طی جوابیه ای به توضیحات رئیس آبفای شهری سی سخت واکنش نشان داد و با ارسال متنی به این رسانه خبری خواستار درج آن گردید.

در این جوابیه آمده است:

بنا به اظهارات مدیر محترم آبفای شهری سی سخت مبنی بر واکنش شورای شهر بر اعمال تبصره  ۳ در قبوض آب  لازم است مطالب زیر را جهت آگاهی آن مدیر محترم و تنویر افکار عمومی عنوان کنم: از آنجا که شورای شهر نماینده مردم در تصمیمات و پاسخگوی مطالبات مردمی در حوزه های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی می باشد لذا دفاع از حقوق مردم جزو اولین وظایف شوراها بوده که لازم مدیران دستگاه های اجرایی نیز با اعضای شورای شهر نهایت همکاری را داشته باشند.

در ابتدای این جوابیه لازم است عنوان گردد که رئیس آبفای شهری سی سخت منکر اضافه شدن ۷۰ درصد از آب بها جهت شبکه فاضلاب در فیش ها می باشد و آن را تکذیب میکند که لازم مدیر محترم مطالعه ببیشتری در خصوص تبصره مربوطه داشته باشند.

از آنجائیکه شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویر احمد پیرو نامه شماره ۹۳/۶۷۳۱۳ مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ متعهد گردیده است در قبال اعمال تبصره ۳ در قبوض آب مصرفی مشترکین شهر سی سخت اقدام به مواردی چون:

۱-توسعه و بازسازی شبکه آبرسانی سطح شهر با توجه به فرسوده بودن تاسیسات و …

۲- حفر دو حلقه چاه آب و آبرسانی از طریق چاههای مذکور به شهر سی سخت

۳-ساخت منبع ذخیره آب

۴-شرکت آب و فاضلاب شهری موظف گردید عملکرد مربوط به هر کدام از موارد فوق را به صورت هرسه ماه یکبار کتباً به شورای شهر سی سخت گزارش نماید

که این امر توسط آن شرکت از تاریخ سال ۹۳ تا کنون اجرا نگردیده است.

و در نامه ای دیگر از سوی شورای پنجم شهر سی سخت به تاریخ ۹۶/۶/۳ به آن اداره جهت رفع شکستگی های موجود در سطح شهر که دارای ۱۷ مورد بوده نه تنها اقدام قابل قبولی از سوی آب و فاضلاب صورت نگرفته است بلکه به تعداد شکستگی ها لوله آب شرب در سطح شهر اضافه گردیده است و این امر سبب ناامیدی و نارضایتی مردم در قبال تعهدات آن شرکت گردیده است.

لازم به ذکر است با وجود مشاهده اینگونه مشکلات موجود در سطح شهر که مربوط به بهداشت و سلامت مردم می باشد، آب و فاضلاب شهری سی سخت دلخوش به این نباشد،رضایت مردم جهت مدیریت صحیح آبفای شهری بر روی پروژه تصفیه خانه فاضلاب کامل و صحیح صورت گیرد.چرا که در صورت بروز چنین شکستگی ها و هر گونه مشکل دیگر در لوله های فاضلاب شهر در دراز مدت، فاجعه ای اسفناکتر رخ خواهد داد،لذا طی تصمیم اتخاذ گردیده توسط اعضای شورای پنجم شهر سی سخت مبنی بر حذف تبصره  ۳ از قبوض آب صادر شده به دلیل عمل نکردن آب و فاضلاب استان به تعهدات خود در قبال پول دریافتی از تبصره اعمال شده در قبوض، این شورا جهت دفاع از حقوق شهروندان سی سختی این موضوع را تا محقق شدن آن پیگیری خواهد کرد و لازم است مسئولین متولی نهایت همکاری را با اعضای شورای شهر داشته باشند.

انتهای پیام/

 1. ناشناس   آبان ۱۰, ۱۳۹۶  

  واقعا جای تشکر وتقدیر داره چنین شورایی ان‌شاالله که تاآخردوره همینطورپیگیر مشکلات مردم باشندودررفع مشکلات تلاش نماییند

 2. کرمی   آبان ۱۰, ۱۳۹۶  

  درود بر محسنی

 3. کلنجه سرافراز   آبان ۱۰, ۱۳۹۶  

  محسنی تا حالا کجا بودی .آب و فاضلاب مردم را نابود کرده

 4. کارمند شهرداری   آبان ۱۰, ۱۳۹۶  

  آب و فاضلاب باعث نارضایتی زیادی در شهر سی سخت شده .به نظر من مردم باید اعتراض دسته جمعی کنن.فرماندار چرا حمایت نمیکنه. محسنی عزیز مردم پشت سرت مثل کوه ایستادند. احسن

 5. ناشناس   آبان ۱۰, ۱۳۹۶  

  درود به اقای محسنی شورای محترم وزحمتکش،امیدوارم که همیشه موفق وسربلند باشید

 6. حسین اباد   آبان ۱۲, ۱۳۹۶  

  انشالله که این‌پیگیری هاانجام پذیزدومردم ازانتخابهایی که کردندخوشحال باشند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php