کد خبر : 21149
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۴:۳۱
1,024 بازدید بازدید

سناریوی جدید توسط یکی از مدیران شهرستان دنا جهت تخریب شورا و شهرداری سی سخت

سناریوی جدید توسط یکی از مدیران شهرستان دنا جهت تخریب شورا و شهرداری سی سخت

درج این خبر با مستندات کافی از سوی ترنم دنا درمی گردد.

ترنم دنا؛روز گذشته مطلبی با عنوان خواب زودرس زمستانی شورای شهر سی سخت  در یکی از رسانه های استان منتشر شد و علاوه بر درج خبر در کانال خبری آن رسانه در سایر گروه ها و شبکه های اجتماعی نیز منتشر گردید.

این خبر با این عنوان:خواب زودرس زمستانی شورای شهر سی سخت

یادداشت:شهروند سی سخت

بی تدبیری در شورا و شهرداری سی سخت، کار را به جایی کشانده تا این پارلمان محلی با اقدام مستقیم خود، درختان چند ساله مرکز شهر که برای محافظت و نگه داری از آنها هزینه ها داده شده بود قلع و قمع شود و رنجش شهروندان سیسختی را در پی داشته باشد.
اما بی تدبیری و خود رایی در این شورا و شهرداری به اینجا ختم نمی شود. چنانکه در تصاویر مشاهده می نمایید زباله هایی را خواهیم دید که کنترل شهر را در دست گرفتن و چهره نازیبایی از شهر توریستی سیسخت را به نمایش گذاشته است و شورای شهر نیز نظارتی بر عملکرد شهرداری ندارد که باعث اعتراض شهروندان نیز شده است.
به نمایندگی از همشهریان سیسختی اعلام می نمایم اگر شورای شهر توانایی و تدبیر اداره شهر را به شکل صحیح ندارد اداره شهر را به دهیاری ها بسپارد تا با همکاری مردم شهر این مهم انجام شود.
همچنین از محیط زیست و منابع طبیعی تقاضا داریم که به این مساله ورود پیدا کرده تا دیگر شاهد بی نظمی و سهل انگاری هایی در شهر توریستی سیسخت که میزبان گردشکران زیادی می باشد نباشیم.

و در کنار این یادداشت عکسهایی از چند نقطه شهر سی سخت و قسمتی از فضای سبز در حال بازسازی منتشر گردید.

اما واقعیت ماجرا

به گزارش ترنم دنا؛در اواخر روزجمعه ۱۲ آبان ۹۶ طی تماس دو تن از مسئولین ادارات شهرستان دنا،اعضای شورای شهر  و شهردار سی سخت و چند تن از شهروندان سی سختی با خبرنگار ترنم دنا مبنی بر حضور یکی از مدیران شهرستان دنا به همراه یک عکاس که گویا خبرنگار نیز می باشد و به دستور آقای مدیر اقدام به عکاسی از نقاط از پیش تعین شده میکرده است شدند.

تنها چند ساعت بعد از اطلاع رسانی مردمی به ترنم دنا مطلبی با عنوان ((خواب زودرس زمستانی شورای شهر سی سخت)) بر روی یکی از رسانه های محلی استان با عنوان یادداشت ارسالی شهروند سی سختی منتشر شد.

در این مطلب ارسالی که به نام شهروند سی سختی تمام گردید است کاملاً قابل مشاهده است که ماهیت خبر تنها هدف تخریب اعضای شورا و شهردار سی سخت را در دستور کار قرار داده است نه دلسوزی برای شهر سی سخت،و اگر یادداشت دست نوشته ساکنین شهر سی سخت می باشد چرا خبرنگار فوق توسط فلان مدیر شهرستان دنا همراهی میگردیده است؟

در گوشه دیگر خبر اشاره به تخریب فضای سبز قسمتی از بلوار های شهر سی سخت شده است که به عقیده نویسنده  یادداشت،بی تدبیری در شورا و شهرداری سی سخت، کار را به جایی کشانده تا این پارلمان محلی با اقدام مستقیم خود، درختان چند ساله مرکز شهر که برای محافظت و نگه داری از آنها هزینه ها داده شده بود قلع و قمع شود و رنجش شهروندان سیسختی را در پی داشته باشد!

به گزارش ترنم دنا،شورا و شهرداری سی سخت از این جهت اقدام به بازسازی و تعویض خاک قسمتی از بلوار های شهر کرده اند که خاک این بلوار ها به دلیل عدم نفوذ آب (( به دلیل مرغوب نبودن خاک))  سبب خشک شدن چمن ها و درختان موجود در این بلوار ها شده است  به همین خاطر تعویض خاک بلوار ها در دستور کار شورا و شهرداری سی سخت قرار گرفت و در این عملیات بازسازی هیچ گونه قطع و قلمی صورت نگرفته است جز بریده شدن شاخه های خشک درختان موجود در بلوار های سطح شهر.

بنا بر این خبر،شایسته نیست آقای فلان مدیر به دلیل مخالفت های خود با سیاست های اخیر اعضای شورا و شهردار سی سخت اقدام به چنین کار ناشایستی کند و به جای بر طرف نمودن مشکلات خود با شهرداری و شورا دست به سیاه نمایی بر علیه آنها بزند.

و در پایان:ترنم دنا متعهد میگردد،در صورت پافشاری به ادامه چنین سیاه نمایی ها ، با مستندات کافی اقدام به انتشار نام مدیر کرده و ماهیت این موضوع را جهت تنویر افکار عمومی فاش خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 14 در انتظار بررسی : 4 انتشار یافته : ۱۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شهروند شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۰۴

خداقوت و خسته نباشی به شورا و شهرداری و همچنین مسول رسانه ترنم دنا.باتوجه به تخریب های همیشگی بسیاری از مردم حالا چه همشهری یا غیره همشهری این حرکت فلان مدیر فقط و فقط نشان دهنده کینه و نفرت شخصی هست و ما مردم شهر سی سخت زیاد دیدیم از این قبیل رفتارها از سالهای گذشته تا به امروز و روزهای آینده تنها راه مقابله با چنین اشخاصی اتحاد و همبستگی مردم شهر میباشد تا پوزه چنین افرادی به خاک مالیده شود .وکاش اسم این مدیر را میگفتن که مردم بدانند چه کسی هست که پشت نام و مقام سازمانیش باعث تخریب شهر سی سخت میشود .

ببربنگال شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۱۳

دررابطه با اینکه زباله ها چهره شهر توریستی سیسخت رااحاطه کردند وجلوه خیلی زشتی به شهردادند شکی نیست وازاینکه شهرداری کنترلش رابرای این موضوع ازدست داده هم شکی نیست. ولی چراترنم دنا بحث زباله رارها کرده وبه بحث مدیروعکاس ودرختانی که همه میدانیم قلع وقم نشدند پرداخته شک برانگیز است. لطف کنید جوابگو باشید

شهروندسی سخت الاصل۹ شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۴۰

ضمن تشکرازترنم دنابه خاطرموضع برحق وصحیح خودلازم است به این ……………… اعلام کنم جنابعالی که هیچ ازتوبزرگتروگنده ترش هم نمیتونه حلقه ارتباطی بین مردم وشوراوشهرداری راخراب کنه ‌واین شب نامه بازیهاراببرجایی پیاده کن که مردمش کج فهم یابیسوادندنه سی سختی که بیسوادش هم اینقدربافهم وشعوره که خوب ازبدتشخیص میده وازهمینجابه شورای عزیزعرض میکنم درصورت اثبات این عمل ازسوی این مدیرسریعا”به نمایندگی ازمردم سی سخت پیگیرخلع وی رابشیدتادیگرکسی جرات نکنه باسی سختی جماعت شاخ به شاخ بشه

دوست شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸

بهتره اسمش فاش بشه…………..این افراد مصداق همون ضرب المثل لری هستن نون نسه کوه رو میخوره ……… برافتو نه ایکنه.

سی سخت شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

ایا مدیر سی سختی هست یا خیر

ناشناس شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

جناب ……… قطع ریشه درختان راکاری نداریم ولی از حق نباید گذشت شما از چشمه سیبی تا ورودی شهر ومرکز شهر پیاده روها وغیره رو نگاه بکنید پراست از اشغال وزباله ،بعد شورا اعلام میکنه نیروی مازاد داریم اگه یه سر به امورنقلیه بزنید می بینید که از چهار راه مسجد جامع بیشتر ادم الاف داریم شورای محترم هم که………… درجذب اعتبار ودرامد زایی برای شهرداری رادلیل برخون مردم تو شیشه کردن درکمیسیون های ماده ۱۰۰ و۵ و…کردن درحالی که هرچه خلاف وبی قانونی درساخت وسازهای این شهر شده درزمانی که بوده که خود ………. مسئول این ………. کاری ها بوده وامضاش پای هم کارا هم هست حالا که …………….. ومیدونه که چه کسانی مشکل دارن رو رو کرده به اسم درامد زایی برای شهرداری ،مردم بی خبر ازقانون وگرنه اگه به تخلفات اداری گزارشی بدن مشخص میشه که اول واخر مقصر خود ایشونه وسلام

ناشناس شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶

باسلام لطفا نام مدیر وخبر نگار همراه ایشان را اعلام بفرمایید تا همه اینان را خوب بشناسند ومروم خود جوابش را بدهد

معلم شنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵

ناشیانه عمل کرده .

ناشناس یکشنبه , ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵

به نظر بنده اگه ی فکری به حال اسفالت سطح شهر میشد بهتر از خاک چمن ها بود این یعنی بی تدبیری
فکر نکنم این درخت ها دیگه درخت بشن…
شما اول این اسفالت نامناسب رو درست کن بعد برو سراغ چمن تو بلوار

ناشناس چهارشنبه , ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳

متاسفانه زباله اطراف ورودی دشتک و همچنین راهی به کارخانه شن ختم میشود نمای زشت و بی به نظره زشتی با ان داده است

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php