از خبر ابقای علی محمد حسینی برای شهردار سی سخت تا تکیه پژمان نیک اقبالی بر کرسی استانداری چهار محال و بختیاری

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۵ ق.ظ
از خبر ابقای علی محمد حسینی برای شهردار سی سخت تا تکیه پژمان نیک اقبالی بر کرسی استانداری چهار محال و بختیاری ترنم دنا؛ به گزارش خبرنگار ترنم دنا در استانداری کهگیلویه و بویر احمد خبر ها حاکی از ابقای علی محمد حسینی شهردار سی سخت می باشد که باری دیگر از سوی ۵ گزینه شورای پنجم شهر سی سخت برای تصدی کرسی شهرداری این شهر انتخاب گردیده بود. طبق آخرین خبر رسیده به خبرنگار ترنم دنا  […]

ترنم دنا؛ به گزارش خبرنگار ترنم دنا در استانداری کهگیلویه و بویر احمد خبر ها حاکی از ابقای علی محمد حسینی شهردار سی سخت می باشد که باری دیگر از سوی ۵ گزینه شورای پنجم شهر سی سخت برای تصدی کرسی شهرداری این شهر انتخاب گردیده بود.

طبق آخرین خبر رسیده به خبرنگار ترنم دنا  در استانداری کهگیلویه و بویر احمد،حکم ابقای علی محمد حسینی توسط علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویر احمد تایید گردیده است.

در خبری دیگر منابع آگاه در استانداری خبر از معرفی یکی از چهره شاخص استان به عنوان استانداری چهار محال و بختیاری دادند.

در این خبر که ساعاتی پیش به خبرنگار ترنم دنا ابلاغ گردید،خبر حاکی از این است که پژمان نیک اقبالی که در حال حاضر به عنوان معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویر احمد در حال خدمت می باشد  برای تصدی کرسی استانداری استان چهار محال و بختیاری معرفی گردیده است.

اگر چه این خبر هنوز از طرف منابع رسمی تایید نگردیده است اما باید دید در روزهای آینده این انتصاب برای این فرزند هم استانی رخ خواهد داد یا خیر.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php