کد خبر : 21171
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۳:۵۴
709 بازدید بازدید

نمایندگان مردم استان کهگیلویه و بویر احمد از نیک اقبالی دفاع کنند

نمایندگان مردم استان کهگیلویه و بویر احمد از نیک اقبالی دفاع کنند

به نمایندگی از مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد از نمایندگان استان مطالبه گری میشود تا از فرزند برومند این دیار برای استانداری چهار محال و بختیاری دفاع کنند.

ترنم دنا؛ امروز واجب و لازم است که از پژمان نیک اقبالی دفاع کنیم و از این سرباز هم استانی قدردانی کنیم.آقایان نماینده (حاج زارعی – تاجگردون -هاشمی،وکیلی و خانم حسینی)اصلاح‌طلب و اصولگرا، اعتدال و مردم شریف کهگیلویه و بویر احمد، همه باید از فرزند زاگرس برای تکیه بر صندلی عالیترین مقام استان چهار محال و بختیاری حمایت کنیم.

آقایان نماینده،زاگرس نشینان ساکن پایتخت،سیاسیون،حال که فرزندی دیگر از دیار استان محروممان،فرزندی از خاک زاگرس،نامش برای تصدی استانداری چهار محال و بختیاری عنوان گردیده است همه ما باید استقبال کنیم از این فرزند وطنی و از او که امیدش و دلگرمیش، مردمش هست پس همه ما باید خوشحال باشیم و استقبال کنیم از این فرصت پیش آمده برای فرزند استانمان برای خدمت در استانی دیگر،همه میدانیم،نیک اقبالی همیشه در صحنه بود و با خوب و بد و اخم و خنده و همه ساخت ولی باج نداد.

همه میدانیم که نیک اقبالی اگر چه فرزند شهر دنا و دیار همیشه سر سبز سی سخت بود اما سی سختی بودنش بهانه ای نشد که از جایگاه معاونتش بیشترین حرکت را برای زادگاه خویش کند و نگاهش برای توسعه استان فراتر از هر چیز دیگری بود.

همه میدانیم اگر به فکر توسعه بود،برای همه خاک این استان تلاش میکرد نه اینکه باج بدهد و برای ماندن در قدرت توسعه استانش را فدای پست و مقام دنیوی کند.

همه میدانیم اگر او حمایت بشود در واقع همه ما حمایت شده ایم.

آقایان  نماینده  (زارعی،تاجگردون،هاشمی ، وکیلی و خانم حسینی) شما به عنوان نمایندگان این مردم پاک، تصدی صندلی هایی هستید که با تکیه بر آن باید حامی فرزندان این دیار باشید و صدای گویای مردم استان کهگیلویه و بویر احمد،و اینک که فرزندی دیگر از استان کهگیلویه و بویر احمد برای در دست گرفتن اهرم خدمت برای ایران اسلامی مطرح گردیده است شما نیز زبان و فریاد مردم استانتان باشید و از هیچ تلاشی برای استاندار شدن نیک اقبالی برای استان همجوارمان دریغ نکنید.

نمایندگان اصلاح طلب و نماینده گان اصول گرای استان،اگر بخواهیم جناحی هم فکر کنیم می بینیم نیک اقبالی در طول زمان خدمتش به عنوان معاون عمرانی استانداری فراجناحی کار کرده است و هیچگاه توسعه و آبادانی استانش را برای ماندن در قدرت هزینه نکرد و هر کجا شما بودید او هم بود و هر کجا کلنگی بر زمین زده شد نیک اقبالی نیز بود.

و در پایان،

حال که تقدیر اینگونه محقق شده است  و یکی از فرزندان شایسته دنای همیشه استوار و سربلند نامش برای بالاترین مقام استان چهار محال و بختیاری عنوان گردیده است لازم است از وی دفاع کنیم و امیدواریم با حمایت همه نخبگان کهگیلویه و بویراحمد و نمایندگان مردم شریف این استان که در مجلس شورای اسلامی حضور دارند تلاش گردد تا کرسی استانداری چهار محال و بختیاری برای یک دوره درخشان مدیریت پاک اسلامی به دست توانمند فرزند کهگیلویه وبویراحمد بیفتد تا شاهد رشد و توسعه یکی دیگر از استان های کشورمان باشیم، انشاالله

به نمایندگی از مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سعید محمدحسینی یکشنبه , ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۰۰

بسیار زیبا و به موقع بود مهندس نیک اقبال انسانی متخصص، متعهد و پاک دست است، امید است همه ی شایستگان و اهل خرد از این انسان شایسته و دلسوز حمایت نمایند. نهایتاً اگر این اتفاقات هم نیفتد چیزی از ارزشهای ایشان کم نخواهد شد.

سعید محمد حسینی یکشنبه , ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۲۸

مهندس نیک اقبالی انسانی متعهد، متخصص و پاکدست است امید همه ی شایستگان استان واهل خرد از این برادر ارزشمند حمایت نمایند.
نهایتاً اگر این اتفاق هم نیفتد چیزی از ارزشهای ایشان کم نخواهد شد.

ناشناس یکشنبه , ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۳۴

واقعا مهندس نیک اقبال مدیر مدبر شایسته ولایق بالاتر از این جایگاه هاست

اخبار وپژه

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php